אנגלית בהתחייבות לפטור
Experience of success

חווית הצלחה - מההתחלה!

בזינוק אנחנו מציעים את הקורס היחידי בישראל שבו אנחנו מתחייבים לך לפטור באנגלית!

לימוד מדורג, פיצוח קוד הבחינה, שיטת הזכרון המובנה.

כשמתחילים ברגל ימין הכל אחרי זה מצליח!

זינוק התחיל את דרכו בשנת 2008 כמכון שמתמחה בהוראת פסיכומטרי לתלמידים מאובחנים, חלקם אפילו עם דיסלקציה – והצליח לפתח שיטה שמאפשרת לתלמידים לקבל פטור באנגלית. בהמשך גילינו שהשיטה שפיתחנו מתאימה לקהל הרחב גם למי שלא מאובחן ומאפשרת להביא לפטור באנגלית במבחן אמיר״ם גם את מי שלא מאובחן כך אנחנו יכולים להציע באופן בלעדי בישראל קורס אמיר״ם לפטור באנגלית עם התחייבות לפטור!

בשיטה של זינוק אנחנו שמים דגש על חווית הצלחה מההתחלה אצל התלמידים מה שיוצר חווית למידה מעצימה שבה שומרים על רמת מוטבציה וקשב גבוהים לאורך כל תהליך הלמידה. איך עושים את זה?

לימוד מדורג

הרעיון הוא שבמקום להתחיל איתך משאלות ברמת הבחינה אנחנו מתחילים מרמה בסיסית וממקבץ שאלות אחד לבא אחריו (נקראים אצלנו ״ביסים״) אנחנו עולים ברמה ומגיעים עד לשאלות שהן ברמה הקשה ביותר של המבחן. אם אנחנו רואים שיש קושי בתחום או נושא מסוים – הרעיון הוא לא לנסות לפתור את הבעיה ברמה שבה נמצא הקושי אלא דווקא ברמה מתחת – כנראה שיש בסיס מסוים שלא יושב אצלך מספיק טוב וצריך לחזק אותו.

זה דומה למצב שבו יש שקע ברצפה של בית בקומה השמינית… במקום לנסות לתקן את השקע בקומה השמינית, נרד לקומה השביעית ונתקן שם את הגג… אחרי זה כשהיסודות יציבים וחזקים אפשר גם להמשיך לבנות את קומות תשע ועשר הבאות…

פיצוח קוד הבחינה

במקום לחשוב כמו תלמיד לאמיר״ם אנחנו מלמדים אותך לחשוב כמו מורה אמירנט… הטריק הוא לדעת לזהות את סוג השאלה, את סוג המסיחים שבהם משתמשים בד״כ כותבי הבחינה (בבחינת אמיר״ם יש מבין התשובות האמריקאיות תמיד תשובה אחת או שתיים שהן מסיחים המתבססים על הטעויות הנפוצות ביותר. כשחושבים כמו מדריך המסיחים דווקא עוזרים לדעת מה התשובה הנכונה). ולעבוד בצורה ידועה מראש עם כל סוג של שאלות ומסיחים.

שיטת הזכרון המובנה

הזכרון הוא אחד השרירים האהובים עלינו. כבר 15 שנה שאנחנו אובססיביים להטמעת שיטות זכרון אצל התלמידים שלנו. לא תפגשו משהו שדומה לשיטות העבודה עם זכרון בזינוק… אנחנו עובדים עם אסוציאציות באופן שלא תכירו במקום אחר ונותנים לכל אחד לעבוד עם האסוציאציות באופן שנוח לו – להמציא לבד, להעזר בנו, לתרגל בכרטיסיות אונליין, במשחקים, עם מילון או דרך שיטות נוספות.

Video for you

Student Stories

מה מספרים התלמידים שלנו?

רוצים לקבל פטור באנגלית?

לבדיקת התאמה לקורס לפטור באנגלית של זינוק, מלאו את הפרטים הבאים

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

דילוג לתוכן