פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה
Improve your grade

קורס פסיכומטרי למשפרי ציון

רק בזינוק משפרים את ציון הפסיכומטרי עם התחייבות להצלחה!

לא משנה באיזה קורס פסיכומטרי ניגשת בפעם הראשונה – רק בזינוק יש התחייבות לציון היעד שלך!

קורס פסיכומטרי למשפרי ציון של זינוק נועד לעזור לתלמידים שכבר עברו את המבחן פעם אחת להזניק את הציון לרמות חדשות של הצלחה. עם ההכנה הנכונה, כל תלמיד יכול לציון היעד שלו ולהשיג את מטרותיו האקדמיות. ורק בזינוק אנחנו מתחייבים לציון היעד שלך – גבוה ככל שיהיה.

אנו מבינים שלגשת לבחינה הפסיכומטרית בפעם שנייה או שלישית עלול להיות מאתגר ולעיתים אף מתסכל. עם זאת, הקורס של זינוק שונה מכל קורס אחר ומשתמש בשיטות מעולם ההוראה המתקנת שיפתחו לך דרכי חשיבה חדשות. זה לא במקרה שאנחנו קורס הפסיכומטרי היחיד שמציע התחייבות להצלחה – יש לנו שיטה שפשוט עובדת.

עוד חדשות טובות – אם יש לך אבחון מהעבר, אז בזינוק יש גם שירות ייעוץ להקלות בפסיכומטרי שכלול במסגרת קורס הפסיכומטרי אונליין.

What

מה מקבלים רק בזינוק?

התחייבות
להצלחה

הקורס היחידי בישראל שיכול להתחייב
ללוות אותך עד לציון היעד שלך - גבוה ככל שיהיה!

עזרה
בקבלת הקלות

רק בזינוק יש מחלקה ייחודית שעוזרת לך לקבל הקלות עם 89% אחוזי הצלחה למאובחנים

אתר תרגול ענק
עם פתרונות וידאו

כמעט לכל שאלה יש פתרון בוידאו עם שיטות גאוניות לזכירה של דרך העבודה

סביבת למידה
למקסימום יחס

כיתות עם מעט תלמידים
ויותר מפגשים מכל קורס אחר

סדנאות עבודה
מהבסיס

הקורס היחידי בו לומדים עם מדריך סדנאות בסיס בחשבון ובאנגלית

כלי מנטורינג
להצלחה בלמידה

קורס הפסיכומטרי היחידי שמשלב הדרכות מנטורינג ללמידה נכונה שתזניק לך את הציון

When

מתי מתחיל קורס?

תאריך בחינה: 4.7.24

מועד אחרון לבקשת הקלות (התאמות): 15.5.24

מועד תחילת קורס: אפריל 24

תאריך בחינה: 2-3.9.24

מועד אחרון לבקשת הקלות (התאמות): 10.7.24

מועד תחילת קורס: יוני 24

תאריך בחינה: 27,29.12.24

מועד אחרון לבקשת הקלות (התאמות): 6.11.24

מועד תחילת קורס: אוקטובר 24

תאריך בחינה: אפריל 25

מועד אחרון לבקשת הקלות (התאמות): פברואר 25

מועד תחילת קורס: ינואר 25

הרשמה נסגרה

אביב

2024

תאריך התחלת קורס:
אפריל 24
תאריך אחרון לבקשת הקלות:
15.5.24
תאריך בחינה:
4.7.24

קורס פתוח להרשמה!

חורף

2024

תאריך התחלת קורס:
אוקטובר 24
תאריך אחרון לבקשת הקלות:
6.11.24
תאריך בחינה:
27,29.12.24

קורס פתוח להרשמה!

אביב

2025

תאריך התחלת קורס:
ינואר 25
תאריך אחרון לבקשת הקלות:
פברואר 25
תאריך בחינה:
אפריל 25

Why

למה כדאי לי לעשות פסיכומטרי בזינוק ?

זינוק
קורסים אחרים
התחייבות להצלחה
כיתה קטנה
כמות מפגשים
כ-45
20-25
פתרונות תשובות בוידאו
יותר מ-7000 סרטונים
לרוב אין בכלל.
לאלה שיש מדובר בפחות מ-500 סרטונים
מחלקת סיוע לקבלת
הקלות במבחן הפסיכומטרי
יש.
עם למעלה מ85% אחוזי הצלחה!
אין.
לפעמים יש עזרה מינימאלית שמביאה לאחוזי הצלחה נמוכים.
שיעורי עבודה
יסודית מהבסיס
יש.
כחלק מובנה מהקורס
אין.
לפני הקורס שולחים חוברת או כמה סרטוני וידאו לחזרה
מערך מנטורינג
שמלמד איך ללמוד
פתרונות בהתאמה אישית

צוות שמחויב להצלחה שלך!

ד״ר לירן ברנגה

צוות שמחויב להצלחה שלך!

ד״ר יובל סטארק

צוות שמחויב להצלחה שלך!

מירב הרמל

צוות שמחויב להצלחה שלך!

תמר צדוק

FAQ

שאלות נפוצות לגבי קורס פסיכומטרי למשפרי ציון

קורס למשפרי ציון מיועד לתלמידים שכבר הוכיחו יכולת במבחן הפסיכומטרי ומעוניינים להגיע לרמה הבאה. אם קיבלת ציון טוב במבחן הראשון אך עדיין רוצה לשפר ולהגיע לציון גבוה יותר, הקורס מספק את הכלים והתמיכה הנדרשת לכך. המטרה היא להבין ולנצל את כל הפוטנציאל הקיים שלך, ולהגיע לציונים שיקדמו אותך בדרכך האקדמית.

הקורס מתמקד בפיתוח טכניקות ניהול זמן וטכניקות פתרון מהירות. באמצעות תרגולים ובחנים מדומים, תלמידים לומדים כיצד לגשת לכל סוג שאלה ולהתמודד עם האתגר של לחץ הזמן. המטרה היא לפתח ביטחון ויכולת לנהל את הזמן בצורה יעילה במהלך המבחן, מה שמוביל לשיפור הציון הכולל.

קורס משפרי ציון דורש גישה שונה מקורס רגיל. הוא מתמקד בלימודי עומק ובפיתוח טכניקות מתקדמות לפתרון שאלות. התלמידים בקורס זה כבר מכירים את החומר הבסיסי, ולכן הקורס מתמקד בשיפור טכניקות הפתרון, הבנת עומק החשיבה הפסיכומטרית ובניית אסטרטגיות להתמודדות עם סוגי שאלות מאתגרות.

בקורס למשפרי ציון, כל תלמיד מקבל תוכנית לימוד אישית, המתאימה ליכולותיו, לחוזקותיו ולתחומים בהם הוא צריך שיפור. המורים מבצעים ניתוח פרטני של תוצאות המבחן הקודם, מזהים את האזורים בהם התלמיד יכול לשפר ולפעול בצורה יעילה יותר. התוכנית כוללת תרגול אינטנסיבי ומתמקדת במתן כלים פרקטיים להצלחה במבחן.

קורס למשפרי ציון ב"זינוק" מציע יתרונות רבים, כולל תמיכה אישית וממוקדת, תכנית לימודים מותאמת אישית והכנה מעמיקה לבחינה. הקורס מספק לתלמידים את ההזדמנות לנצל את הידע שצברו ולשפר את טכניקת הפתרון והתמודדות עם הבחינה. זו הזדמנות נהדרת לשפר את הציון ולהגיע לרמה הבאה בדרכך האקדמית.

במילה אחת – לא.
בחינות הבגרות נועדו לבחון בעיקר ידע, ואילו המבחן הפסיכומטרי בוחן בעיקר את אופן חשיבתו של הנבחן.

  • חשיבה כמותית- הידע המתמטי הנדרש לפתרון השאלות הוא עד רמת 3 יח”ל לבגרות. למרות זאת, השאלות שונות במהותן מהשאלות בבחינות הבגרות והן בודקות חשיבה מתמטית ולא ידע מתמטי. בפרק זה 20 שאלות והזמן המוקצב לו הוא 20 דקות.
  • אנגלית- המבחן הפסיכומטרי בודק אך ורק יכולת בהבנת האנגלית הכתובה (לרבות אוצר מילים), ואינו בודק שליטה ובקיאות בכל תחומי השפה האנגלית. בפרק זה 22 שאלות והזמן המוקצב לו הוא 20 דקות.
  • חשיבה מילולית- פרק זה בוחן, בצורות שונות ומגוונות, בעיקר יכולות הבנת הנקרא- ברמה גבוהה מאוד. בפרק זה 23 שאלות והזמן המוקצב לכתיבתו הוא 20 דקות.
  • מטלת כתיבה (“חיבור”)- מטלה זו בודקת את היכולת להביע בכתב רעיון לגבי נושא כלשהו (אין אפשרות בחירת נושא), ולנמקו בצורה משכנעת ותמציתית. על החיבור להיות באורך של 50-25 שורות, והזמן המוקצב הוא 30 דקות.

בניגוד לסקאלת הציונים המוכרת לכם, טווח הציונים במבחן הפסיכומטרי נע בין 200 ל-800. הציון הפסיכומטרי מחושב באופן יחסי לנבחנים באותו המועד ולנבחני העבר. כלומר- המבחן הפסיכומטרי הוא “מבחן סטנדרטי” שבו עבור רמת ידע זהה, הנבחן אמור לקבל אותו ציון, ללא תלות למועד שבו הוא נבחן. לפי נתוני המרכז הארצי: כ-30% מהנבחנים עוברים את הציון 600, וכ-5% מהנבחנים מצליח לעבור את הציון 700. יש לקחת בחשבון שלא כל אזרחי המדינה ניגשים לבחינה, והאחוזים מחושבים רק ביחס לאלו שנגשים (אוכלוסייה שנחשבת בעלת יכולות גבוהות יחסית).

לא במבחן הפסיכומטרי. הצלחה במבחן נקבעת רק ביחס לנבחן הבודד – האם הצליח להתקבל למוסד הלימודים אליו ניסה להתקבל. “סף הקבלה” נקבע בידי מוסד הלימודים, ומשתנה בין חוגים ופקולטות שונות בכל מוסד. הוא נקבע על בסיס של ביקוש והצע. לכן, פקולטות יוקרתיות, שהביקוש להן גבוה, דורשות ציונים גבוהים מאוד. חלק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית הוא הכלי היחידי לפיו האקדמיה בוחנת את יכולות הנבחן באנגלית. ציון הגבוה מ-134 נקודות בחלק זה לרוב יזכה אותך בפטור נחשק מקורסי אנגלית במוסד האקדמי.

מקור המילה "פסיכומטרי" ביוונית, שם "פסיכו" מתייחס ל"נפש" ו"מטר" הוא יחידת מדידה. הבחינה מיועדת למדוד את כישורי החשיבה של הנבחן ולחזות את יכולתו להצליח בלימודים גבוהים.

לא, הפסיכומטרי אינו מודד אינטיליגנציה אלא כלל תכונות המחשבתיות כמו יכולת ניתוח, חשיבה ביקורתית, ריכוז ועוד. המטרה היא לחזות יכולת להצליח במסגרות אקדמיות.

כיום, אין מגבלה על פרק זמן בין בחינות. בעבר, נדרשו ארבעה חודשים בין בחינה לבחינה, אך הכלל הזה הוסר.

הפסיכומטרי הוא כלי חשוב להצלחה בקבלה ללימודים גבוהים. הוא דורש מכלול כישורים שונים ומכין לאתגרים אקדמיים, אך חשוב לזכור שהוא רק אחד מהכלים להשגת מטרות אקדמיות.

כן! אפשר לרכוש את הספרים של זינוק אשר משולבים בגישה לפתרונות בוידאו כמעט לכל שאלה!

כן, בדרך כלל כל הנבחנים במועד ובשעה זהים מקבלים את אותו נוסח של הבחינה. יחד עם זאת, חשוב להבין שהתכנים והשאלות משתנות ממועד למועד.

לא, השאלות בבחינות הפסיכומטרי אינן חוזרות על עצמן. כל שאלה שהופיעה כבר בבחינה לא תופיע שוב. מטרת הבחינות היא לבחון כישורים חדשים ולא להסתמך על תרגול שאלות קודמות.

כן, מומלץ לנחש תשובות אם לא הספקתם לענות על כל השאלות. בפסיכומטרי, נקודות לא נפסלות על תשובות שגויות, כך שניחוש עדיף על פני השארת תשובה ריקה.

כאשר אתם מגיעים לבחינה הפסיכומטרית, יש להביא תעודת זהות, עפרון HB2, מחק, ואם תרצו – מחדד, שתייה, כריך, שעון עצר ונייר טישיו. כמו כן, הביאו את מכתב הזימון לבחינה.

ההרשמה לבחינה הפסיכומטרית נעשית דרך אתר המרכז הארצי. ניתן לרכוש את "ערכת ההרשמה לבחינה הפסיכומטרית" בחנויות הספרים או לשלם דרך

Video for you

זינוק פסיכומטרי בדרך שלך

Student Stories

התלמידים שלנו

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

דילוג לתוכן