התחייבות להצלחה שלך

תלמידים ממליצים בוידאו

ניצן שפילברג

"אם תשאלו אותי מתי אני זוכרת שלמדתי משהו אי פעם – זה בזינוק. פעם ראשונה שמישהו במוסד לימודי באמת מבין אותי. "פעם ראשונה אתה מבין על עצמך שיש לך יכולות, שזה לא עניין של אינטיליגנציה"

תמיר לב

"כולם כאן כמוני, כולם התקשו ללמוד ויש כאן מורה שיודע שזה המצב ובא לתת לנו בראש. בכיתה קטנה … המורה ערן הכיר אותי, ידע מי אני, מה הבעיות שלי, איפה אני צריך את החיזוקים שלי וידע איפה לדאוג שאני לא אטעה. זו פעם ראשונה מהגן שנהניתי ללמוד."

דרור רייט

"אתה לומד בצורה יסודית פעם ראשונה בחיים שלך… כשמסבירים לי משהו אני יכולה להיראות מאוד מקשיבה ומבינה – אבל אני בוהה. יש שני אנשים בעולם שיכולים לזהות את זה – אמא שלי והמדריך שלי … אסטרטגיות הלמידה עוזרות לי גם בתואר. אני רוצה שכל העולם יכיר את המקום כזה…"

לידר קאשי

"אתה מגיע לזינוק ומגלה שיש מקום אחר ושזה לא בשמיים…ליווי צמוד של מורה ועם המון שיטות וצחוק… לא מניחים שאתה יודע… מתחילים מהבסיס… בונים אותך לאט לאט שכשאתה מגיע למשוואה מסובכת זה כבר לא נראה לך אוי אוי אוי… זה לא סתם מקום, זה לא בי"ס זו התשובה לאנשים כמוני."

נטע תמיר

"במערכת הפורמלית אם את לא מבינה משהו ותרימי את היד המורה יחזור על הסבר, אחד לאחד. כאן למדריך יש כל מיני גישות שונות לפתור את התרגיל, והוא ינסה למצוא את מה שמתאים לך… אני לא מפחדת להציב לעצמי היום יעדים גבוהים… אני יודעת שאני יכולה לעשות את זה וזה רק בזכות זינוק"

ג'ייד גבאי

"הייתה פה תמיכה רגשית ללקויות שיש לי וזה משהו שלא הייתי מקבלת בשום מקום אחר.. השיעור הוא כמו סטנד-אפ וכיף לבוא… מעבר לפסיכומטרי זו הייתה פשוט חוויה מדהימה עם אנשים מדהימים והרגשה שכל האנשים מסביבי רוצים שאני אצליח"

גיתית חבקוק

"במחלקת התאמות הייתה את הסבלנות לכל שאלה… אני יכולה לומר שזה משהו שהייתי מאוד לחוצה ממנו, היתה להם סבלנות אליי, להסביר לי… הסדנאות שעברנו זה מאוד חשוב. פתאום הלימודים נראים פחות מפחידים"

יוסי לוי

"בתור לקוי למידה אתה צריך אנשים שיבינו אותך… שיהיו באותו תדר… המורים עצמם הם לקויי למידה…רוב לקויי הלמידה הם אנשים אינטיליגנטים ואתה בסה"כ צריך את הכלים הנכונים… הכל בצחוק והכל בכיף וכיף ללמוד"

הגר מדואל בן-יהודה

"יש מי שעומד מאחוריי… הרגשתי שמבינים מה אני צריכה… אלה לא מורים שקראו על לקויות, אתה צריך לחיות את זה כדי להבין… זה באמת משפחה והמדריך שלי היה שם גם לדברים מחוץ לקורס."

אלירן אמיתי

"אם היה בא אליי מישהו ואומר שיש לו הפרעת קשב וריכוז אין סיכוי שהייתי אומר לו משהו אחר חוץ מזינוק. זה גם זמן, גם איכות של מורים וכיתות קטנות שאין דברים כאלה, גם השיטות לזכור ודברים שהולכים איתך לתואר"

טל גרופר

"מצאתי בית, מצאתי משפחה. מקום שבאמת גורם לך להרגיש שהלקות שלך זה משהו חיובי. יש 14 תלמידים, ולכל אחד יש טקטיקה שונה… מבינים אותך… קיבלתי ציון שלא חשבתי שאגיע אליו… החוויה בזינוק גרמה לי לרצות לעשות דברים אחרים. אני מתכנן ללמוד חינוך, הוראה. חלק מהדרך שעברתי פה."

עדיה אבלס

"זינוק הראו לי היכן אני חזקה ואיך אני כן יכולה פתור תרגילים ולהתגבר על המכשול של אנגלית או מתמטיקה או עברית ולהצליח… אם לא הבנת בצורה אחת, זה בסדר יש עוד צורה… הגעתי למבחן בידיעה שאת החומר אני יודעת"

מור פניני

"מרכז זינוק זה הפסיכומטרי השני שלי, ובאתי עם הרבה חששות… היו שלושה חודשים מדהימים, לא ציפיתי שזה מה שיהיה… מחלקת התאמות עזרה לי מאוד לקבל את ההתאמות בפסיכומטרי, בפעם הראשונה עשיתי את כל הטעויות האפשריות…"

טל מור ינוי

"אני צריכה מישהו יצירתי, אנרגטי, שיעמוד בקצב של המחשבה שלי… יש לך ביטוי ליצירתיות שלך, המדריך לוקח את הרעיונות שלנו ויוצר מהם שיטות במקום… האווירה משפחתית… יש לך מקום בטוח… זה לא רק לעשות פסיכומטרי וללכת זה תהליך שאתה מתחיל ונותן לך פוש לכל החיים."

נטלי שקד

״אף פעם לא הצלחתי להתמיד בקורס עד הסוף… ההומור של ארן גרם לי להשאר עם הישבן על הכסא ולא להתחרפן… עד שאתה לא היית מבין הוא לא היה עוזב אותך-עד כדי הצקה!… היתה לי ממש ממש חוויה-וזה פסיכומטרי!"

רוצים לבדוק איך זינוק יכול להזניק גם אתכם להצלחה?

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

דילוג לתוכן