אנגלית בהתחייבות לפטור
אנגלית בהתחייבות לפטור
Prepare yourself

איך להתכונן לקורס אמירנט של זינוק?

בזינוק אנחנו מציעים את הקורס היחידי בישראל שבו אנחנו מתחייבים לך לפטור באנגלית!

החל מיוני 24 מבחני אמי"ר ואמיר״ם בוטלו, ויש אפשרות לגשת אך ורק למבחן אמירנט. ציון גבוה של 134 נקודות ומעלה במבחן אמירנט, משמעותו פטור מקורסי אנגלית במכללה או באוניברסיטה – ובכך יחסוך לכם הרבה זמן והרבה כסף.

בקורס אמירנט של זינוק נתחיל מהיכרות כללית עם תחום האנגלית, מדוע עד היום לא לימדו אותנו כמו שצריך, איך לומדים אוצר מילים ואיך להיכנס לראש של החבר’ה שכותבים את המבחן ולנצח אותם במשחק שלהם 🙂

בשיעורים הראשונים נלמד:
– איך נראית האנגלית בבחינה ובמה היא שונה מהאנגלית שנפגשנו בה עד היום
– איך לומדים אוצר מילים בצורה מהירה ויעילה! (לא דומה לשום דבר שעשיתם עד היום!)
– איך קוראים נכון – נלמד איך קוראים נכון מילים, משפטים, פסקאות ובסוף גם טקסטים שלמים!

בשיעורים לאחר מכן נלמד:
– מה הם סוגי השאלות השונות בבחינה
– ניכנס לראש של המרכז הארצי ונבין איך הם כותבים את הבחינה
– נלמד עקרונות רבים להתמודדות עם השאלות בבחינה
– נפתור מבחנים ונתחקר אותם כך שנבין איפה יכולנו להשתפר מצעד לצעד
– נתקדם בשלבים: מרמה בסיסית ועד הרמה של השאלות הקשות ביותר

ולבסוף:
– לקראת הבחינה נעבור על מבחנים אמתיים, ננתח אותם ונלמד ממבחן למבחן כיצד להשתפר
– נמשיך לתרגל אוצר מילים מתוך מבחנים

אז יאללה!
בואו נתחיל – אתם מוזמנים לקרוא את הקטע הבא (ולצפות בסרטון) – מדוע הכל הפוך? מדוע עד היום לימדו אותנו אנגלית בצורה לא נכונה- ואיך אפשר אחרת!

Video for you

הכל הפוך!

אנגלית היא אחד ממקצועות הליבה במערכת החינוך. המקצוע נלמד משלבים מוקדמים ביותר, כמעט על פני כל 12 שנות הלימוד, ועל פני שעות שבועיות רבות.

אז איך, גאד דאמיט, אף אחד לא יודע אנגלית?

מי שלמד אנגלית בטוח שהוא מקרה אבוד, כי 12 שנים לא עזרו להבין את השפה הזו. וזה בזמן שדווקא ספרדית לומדים בקלות מכל הסדרות… הקטע ההזוי- יש הרבה תלמידים שסיימו בגרות 5/4 יחידות באנגלית בהצלחה, ועדיין לא יודעים אנגלית! (אולי יודעים איך לענות למבחן בגרות…)

אז למה זה קורה?

כי המערכת מלמדת כמו שמערכת יודעת- היא מתמקדת בכל מה שלא חשוב להבנת שפה, וזונחת (או רומסת?) את מה שבאמת חשוב!

שמו דגש על תחביר (גראמר)

בבית ספר משקיעים המון זמן בידע יבש על חוקי התחביר: איזה זמן שייך לאיזה משפט, איך מטים מילים בכל אחד מהזמנים, נושא ונשוא…

הכל הפוך!
הבנה של שפה לא נשענת על ציטוט של חוק! אף אמריקאי לא יודע מתי משתמשים ב-future perfect… אף אחד לא באמת מתכנן בראש “אני הולך לומר משפט שמני, עם פסוקית לוואי, על כן עלי להשתמש בפועל בהטיית…”. שפה נכתבת “מלמטה”, היא חיה ונוצרת על ידי האנשים ומתפתחת בתהליך אבולציוני – היא לא נוצרה בכתיבה של חוקים בחדר באקדמיה.

מה כבר לא מובן במשפט קלוקל? I coffee, sugar two. Milk No..
(למרות שמצחיק אם נזמין- miracle on milk, יעני נס על חלב)
אין צורך לנסח משפט כהלכה על מנת להבהיר את הנקודה החשובה. יש חלקים מסוימים במשפט שהם הכרחיים, ובדרך כלל רוב החלקים – לא. בבית הספר לימדו אותנו להתרכז בכל החלקים הלא חשובים, אנחנו נלמד אתכם לרמות! איך לחפש את החלקים החשובים ביותר כדי להבין משפטים באופן מהיר. ולעניין.

שמו דגש על שינון

נאלצנו לשנן רשימות מילים בדגש על איות – כמה זמן הוצאתם על איות המילה because (bikoz? becus? bekose?!!), והשינון תמיד היה לטווח קצר, לומדים למבחן – ורגע לאחר מכן שוכחים. ההיכרות הראשונה עם מילים באנגלית נעשית דרך הכתבות איומות, בחני מילים ובדיקה חוזרת ונשנית של יכולת התלמיד לשנן את המילים ליום המבחן.

הכל הפוך!
אין צורך לשנן! ואף לא מילה אחת!

תארו לכם שהייתם קמים מחר בבוקר ויודעים 2000 מילים חדשות! אז זה לא יקרה מחר בבוקר- אלא בעוד מספר בקרים מעכשיו. איך? אסוציאציות!

אסוציאציה זה הקסם שמחבר בין מה שיש לנו בראש למידע חדש. כך היא הופכת את המידע החדש לעוד משהו שיש לנו בראש, ואז אפשר גם אליו לקשר מידע חדש!

קחו טעימה

מכירים את החיתולים של פמפרס (pampers)? יודעים מה זה pamper? זה לפנק! כי הם מפנקים את הישבן של התינוק.
יודעים מה זה atrocity (אטרוסיטי)? הפירוש הוא זוועה, הרס, חורבן. במקום לשנן אלף פעם את המילה, נשחק איתה קצת – זה נשמע כמו “אתה-הורס-אותי” – “את-רו-סי-טי”.

אנחנו נספק לכם בוכטה ענקית של אסוציאציות מוכנות מראש, שנבדקו ואושרו 🙂 וגם נלמד כיצד ליצור אסוציצאציות שיתאימו לנו אישית (מקשרים למידע שיש לכם בראש!).

עולם תוכן משעמם

זוכרים את הנושאים של הטקסטים באנגלית בבית הספר? לא? בדיוק! כי זה משעמם! תמיד התחושה שאנחנו לומדים שיחון משנות ה-70 (“This is Ronnie, and his sister Shirley…”).

הכל הפוך!
כל מה שפאן, כל מה שקורע מצחוק וכל מה שמרתק- נעשה באנגלית. אנחנו נחשף לדברים הכי מעניינים שיש – במגוון רחב של נושאים. תוכלו למצוא את נקודות החיבור שלכם לדברים מסקרנים ועל הדרך לקלוט עוד אוצר מילים.

שמו דגש על ציונים

אנגלית הפסיקה להיות שפה, והפכה להיות “מקצוע”. בעעע… המטרה היא לעבור מבחן, ולא ללמוד. גם בהתנהלות הכיתתית – מכירים את זה שאתם יושבים בשיעור אנגלית, המורה שואלת שאלות ואתם מחשבים מתי תורכם יגיע לדבר, ובינתיים משננים את התשובה (ואז מישהו קם לשירותים והורס את הסדר, אנד יו אר סו סקרוד)….

הכל הפוך!
טוב נו… גם פה יש ציון שאנחנו שואפים אליו… אבל בניגוד ללימודים בבית הספר לא מדובר בשינון חוקים יבשים. למבחן יש ראש שונה לחלוטין מהבגרויות, ואנחנו נכיר אותו לעומק ונדע איך לתחמן אותו

Student Stories

מה מספרים התלמידים שלנו?

Video for you

זינוק פסיכומטרי בדרך שלך

רוצים לקבל פטור באנגלית?

לבדיקת התאמה לקורס לפטור באנגלית של זינוק, מלאו את הפרטים הבאים

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

דילוג לתוכן