אנגלית בהתחייבות לפטור

Best Environment

סביבה מותאמת להצלחה שלך

בזינוק אנחנו מציעים את הקורס היחידי בישראל שבו אנחנו מתחייבים לך לפטור באנגלית!

איך אנחנו עושים את זה?

אחד הסודות של זינוק הוא בהתאמת סביבת הלמידה. מהקמתו של זינוק בשנת 2008 התמקצענו בעבודה עם בעלי הפרעות קשב וריכוז וגם לקויות למידה כמו דיסלקציה בהכנה לבחינה הפסיכומטרית – וכמובן לפרק האנגלית שבה. במהלך הדרך גילינו שהשיטה שפיתחנו וסביבת הלמידה המותאמת עוזרות מאוד לכלל התלמידים – גם למאובחנים, וגם לכאלה שלא אובחנו מעולם. הרעיון בסביבה מותאמת הוא להנגיש לך את המידע באופן שיהיה לך הכי קל ונוח לעבד אותו, בשביל זה אנחנו מתעקשים לשמור על:

כיתות פיציות

הכיתות של זינוק קטנות בהרבה מהכיתות שבהן לומדים באוניברסיטה או במכללה (או בקורסי הכנה אחרים לאמירנט) למרות שהקורס מתקיים בפורמט של שיעורי זום חשוב לנו שהמורה יתן לך הרבה תשומת לב, ושהשיעור לא יתפזר בעקבות שאלות של תלמידים רבים מדי.

מתחייבים לפטור באנגלית

הקורס של זינוק הוא הקורס היחידי בישראל שבו מתחייבים לך לפטור באנגלית! רק אנחנו יכולים להתחייב לכך בעקבות הנסיון והשיטה שפיתחנו, התחייבות לפטור מורידה ממך לחצים מיותרים ומאפשרת לך להיות 100% איתנו בשיעורים ובתרגולים בבית.

הכל אונליין

במקום לבזבז זמן וקשב יקרים על מסעות בכבישי ישראל הפקוקים, ברכבות או אוטובוסים עייפים, ובחיפוש אחרי חדר לימוד נידח בקמפוסים אינסופיים בחרנו להעביר את הקורס של זינוק בזום בקבוצה קטנה ועם מאה אחוז זמן שלך שהולך ללמידה. בנוסף – כמעט לכל השאלות בספרים יש פתרונות בוידאו (!!)ֿ – ומדובר על פתרון יסודי שמלמד אותך את הסודות שמאחורי כל שאלה. יש גם מורה שזמין אונליין, מערכת תרגול מילים, מלא משחקי מילים ועוד ועוד… הכל כדי לתת לך חווית למידה יעילה שמביאה אותך לפטור!

Student Stories

מה מספרים התלמידים שלנו?

רוצים לקבל פטור באנגלית?

לבדיקת התאמה לקורס לפטור באנגלית של זינוק, מלאו את הפרטים הבאים

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

דילוג לתוכן