הצלחה בדרך שלך

Time Managment

ניהול זמן

כל המיומנויות שחשובות באמת כדי להזניק אותך לנתיב של הצלחה בחיים בקורס אחד שמשלב הכל !

תכנון אסטרטגי – איך לראות קדימה בזמן? ראיית עתיד זה לא קסם.
טכניקות ניהול זמן – ללמוד לתכנן נכון ופשוט ולעמוד בתכנון, בקלות.
שיטת המוח הגמיש – איך להתאים את עצמי לשינויים בתוכניות?

שינוי הוא הזדמנות. 

תכנון אסטרטגי - ראיית העתיד
הזדמנות לחשוב על כיוון החיים שלכם. תכנון אסטרטגי אינו רק עבור עסקים גדולים; זה גם עבורכם - הצעירים שרוצים להוביל את חייהם לעבר הצלחה. התחילו עם חזון גדול, אולי אפילו משהו שנראה בלתי הגיוני כרגע, ואז שברו אותו למטרות ממוקדות וריאליות. ראיית העתיד מתחילה בהבנה של מה שאתם רוצים באמת. אם אתם רוצים להקים סטארט-אפ, לטייל בעולם, או אפילו להתחיל משפחה - כל אחד מאלו דורש תכנון והתמדה. זה לא רק על לדעת לאן אתם הולכים, אלא גם להבין את הדרכים השונות להגיע לשם. כל צעד, קטן ככל שיהיה, הוא חלק מהמסע אל המטרה הגדולה. וזכרו, תכנון אסטרטגי הוא תהליך דינמי. העתיד שלכם אינו נעול, ותמיד יש אפשרות לשכלל ולשנות את התוכנית בהתאם למה שחשוב לכם. הציבו לעצמכם זמנים קצובים לבדיקה והערכה מחדש של היעדים והמטרות, כדי לוודא שאתם עדיין בנתיב הנכון עבורכם. זכרו, החלטות של היום יכולות להשפיע על המחר, אז בחרו בחכמה ובהתמדה. אל תחכו למחר כדי להתחיל לפעול – צרו עמנו קשר עכשיו ואנו נעזור לכם לתכנן את דרך להצלחה שלכם
1
טכניקות ניהול זמן וניהול פרויקט
אנחנו לא רק מלמדים תיאוריה - אנו מביאים אותה לחיים. על ידי שילוב טכניקות ניהול זמן חדשניות עם תרגול מעשי, תלמדו לשלוט בזמנכם ולנהל את פרויקטיכם ביעילות. דמיינו שאתם משתמשים בשיטת 'פומודורו', לא רק כחלק מתיאוריה, אלא כחלק מפרויקט אמיתי שאתם מנהלים, למדים לזהות מתי אתם הכי פרודוקטיביים ואיך להשתמש בזמן שלכם באופן הכי יעיל. ב"זינוק", אנחנו מבינים שניהול פרויקט הוא מעבר למשימות ומטלות; זה על לדעת להתמודד עם מגוון תרחישים ולהבין איך להקדים תרופה למכה. במקום ללמוד טכניקות ניהול פרויקט מקורסים שונים שעלולים להיות סותרים, בקורס שלנו תקבלו תובנות ישימות ומעשיות שמתאימות לכל סוגי הפרויקטים. השתמשו בכלים כמו Trello או Asana לא רק ככלי, אלא כחלק מהתהליך הלמידה שלכם. לסיום, הכי חשוב שתזכרו שהלמידה היא תהליך אישי. בקורס שלנו, תלמדו להתאים את השיטות לסגנון האישי והייחודי שלכם. אם אתם בוקריים או ליליים, אם אתם מתרגשים מרשימות ומשימות או מאתגרים יצירתיים, אנו נעזור לכם למצוא את הדרך הנכונה לכם לניהול זמן ופרויקטים באופן שמביא להצלחה
2
שיטת המוח הגמיש - שינוי הוא הזדמנות
בעולם שמשתנה בקצב מהיר, היכולת להתאים את עצמנו לשינויים היא מפתח להצלחה. שיטת "המוח הגמיש" מבוססת על הרעיון שאנו יכולים לפתח גישה חדשה לחשיבה, גישה שמרחיבה את תחום האפשרויות ומאפשרת לנו לראות בכל שינוי הזדמנות ולא איום. זו גישה שמעודדת חדשנות ויצירתיות, ומראה לנו שבכל פינה יש פוטנציאל למשהו טוב יותר. המוח הגמיש לא רק מזהה שינויים, אלא גם מחפש אותם. הוא מבין שבשינוי יש כוח, ושלעיתים דווקא הדברים שלא ציפינו להם הם אלו שמובילים אותנו להתפתחות אישית ומקצועית. האתגר הוא להתמודד עם הבלתי צפוי, לקבל אותו בזרועות פתוחות ולמצוא בו הזדמנויות לצמיחה. זה על להיות פתוחים לרעיונות חדשים, לנסות דברים שלא ניסינו בעבר ולהתאים את עצמנו במהירות למציאות המשתנה. להיות בעל מוח גמיש זה לא רק להסתגל לשינויים, זה להוביל אותם. זה להפוך כל מצב לאתגר ולהפסיק לראות בשינוי מכשול. כשאנו מתמקדים בלמידה ובצמיחה, כל סיטואציה חדשה הופכת להזדמנות עצומה. המוח הגמיש מאפשר לנו להישאר קשובים, למדוד ולהעריך כל רעיון חדש, ולמצוא בכל נקודת משבר את האור שבסופו של דרך
3

עם מה יוצאים בתכל׳ס

תוכנית ניהול זמן כתובה שבודקים שבוע אחרי שבוע

Video for you

זינוק פסיכומטרי בדרך שלך

אז מה זה בעצם קורס ״האוניברסיטה של החיים״?

כל המיומנויות שחשובות באמת כדי להזניק אותך לנתיב של הצלחה בחיים – בקורס אחד שמשלב הכל ומועבר בשיטה ייחודית ששמהדגש על תרגול והטמעה של המיומנויות.

בטח כבר נפגשתם בשיטות ומיומנויות שחשבתם שיכולות לסייע לכם בחיים, אבל בסופו של דבר אתם לא משתמשים בהן. הסיבה אחתלכך יכולה להיות שהאופן שבו לימדו אתכם לא היה מותאם אליכם, וכך לא הצלחתם באמת ליישם את מה שלמדתם. סיבה נוספת היאשהרבה פעמים שיטה או מיומנות אחת שלמדתם סותרת שיטה אחרת וזה יצר אצלכם בלבול.

קורס המיומנויות של זינוק מרכז את כל מה שאתם צריכים, מעביר את הכל בצורה יישומית מותאמת, ויוצר שילוב יעיל בין כל המיומנויות.

מה הקורס יחסוך למשתתפים?

בממוצע קורס בכל תחום עולה בין 5000 ₪ ל20 אלף ₪. בקורס הזה, ניתן לך כלים במגוון תחומים. כדי להגיע לידע הנ"ל בקורס בנפרד, נדרש לעשות כ-11 קורסים. מדובר בחסכון מינימום של 55 אלף ₪. 

נוסיף לזה:

זמן של בחינת מידע, חיפוש מידע, ניסיונות להבין לבד איך להתמודד עם המטרה שלך, מינימום חסכון של 300 שעות בשנה. אם נכפיל את זה בשכר ממוצע במשק (40 ₪ לשעה), חסכון של 12 אלף ₪. 

נוסיף לזה:

טעויות שיקרו בדרך. בממוצע בחודש הוצאות של  20-30% יותר ממה שצריך, חוסר מיקוד במטרה, בזבוז עמלות בבנקים, פגיעה בבריאות, עייפות, חוסר יכולת לגרום לאנשים למלא את הצורך שלך, חתימה על חוזים שמחייבים אותך בעלויות שאינן רלבנטיות. כל טעות כזו, יכולה לעלות מאות ואלפי שקלים בשנה. 

מי קהל היעד של הקורס?

הקורס נבנה בראש ובראשונה עבור תלמידי זינוק שרצינו לסייע להם להצליח בתחומים נוספים בחיים מעבר לאקדמיה. היום כשהקורס כבר בנוי אנחנו יודעים שהקורס יכול לסייע לכל אדם שרוצה לקבל את התשובות במקום אחד ורוצה להשיג את המטרה שלו. הקורס נותן מענה למי שרוצה להצליח וללמוד מאחרים והבין שהוא לא רוצה לבזבז זמן על טעויות ולא רוצה לבזבז כסף מיותר, אלא מעוניין לקבל את כל הטיפים וכל קיצורי הדרך כדי שהוא לא יעשה את הטעויות של אחרים. 

הקורס הוא קורס שהייחוד שלו הוא גם באופן שבו איגדנו תכנים מעולמות שונים שמשתלבים כולם יחד, וגם בכך שהקורס הוא מעשי – אנחנו לא מסתפקים בלימוד תיאורטי של השיטות, אלא מתרגלים אותן ומשבוע לשבוע הן הופכות ל״טבע שני״ של התלמידים בקורס.

הקורס מיועד ל: מחפשי עבודה / מחפשי קריירה / מתכנני טיול הגדול / מחפשי לימודים / מחפשים איך לעשות כסף / רוצה עצמאות כלכלית

 1.   למי שלא רוצה לבזבז כסף על עשרות קורסים ורוצה להבין בקורס אחד בדיוק מה צריך בשביל להשיג את ההצלחה שלך.
 2.   רוצה לקבל קיצורי דרך ולהבין מה כדאי לעשות או לא כדאי לעשות בכל תחומים בחייך. 
 3.   רוצה להצליח בחיים ולהשיג את המטרות שלך. 
 4.   רוצה לקבל תשובות לכל השאלות במקום אחד. 
 5.   לא ברור לך מה כדאי לעשות בשנים הקרובות בחייך.
 6.   רוצה לדעת איך להתנהל נכון יותר ולהשיג יותר. 
 7.   רוצה להבין איזו קריירה כדאי לבחור או איזה שינוי בקריירה שלך כדאי לעשות. 
 8.   רוצה להבין אילו לימודים יש ומה כדאי ללמוד ואיפה. 
 9.   רוצה לדעת איך לחסוך כסף בצורה הכי אפקטיבית למען המטרה שלך (הטיול הגדול, לימודים, דירה וכד') 
 10. רוצה להבין איך כדאי לחסוך את הכסף שלך והאם כדאי לך להשקיע בנדל"ן, בבורסה או בהקמת עסק. 
 11. רוצה למקסם את ההשפעה שלך על האחרים ולדעת איך להיעזר בהם כדי להשיג את המטרה שלך.

Student Stories

התלמידים שלנו

מה הקורס כולל?

קבלת כלים במגוון נושאים : ניהל פיננסי ותקציב, חוזים משפטיים, השקעות בבורסה, מידענות (חיפוש מידע אמין ורלבנטי), שיפור ושימור הגוף דרך תזונה נכונה, כלים לביצוע תקשורת אפקטיבית. כמובן, שאנחנו לא משקפים את שמות הנושאים אלא אנחנו מדברים בשפה של מתעניינים ולכן אנחנו נשתמש במסרים שרשמנו בדף לתלמידים כדי להסביר להם מה זה כולל. 

 1. מפגשי סדנה – במסגרת המפגשים יקבלו המשתתפים הנחייה והתנסות אינטראקטיבית לקידום מטרותיהם. 
 2. ליווי קבוצתי בוואטסאפ – קבוצת וואטסאפ ייעודית שתסייע לכם לבנות תכנית להשגת המטרה שלכם.
 3. ביצוע משימות אישיות ליישום תכני הקורס – הם לא באים לקורס כדי להקשיב אלא כדי לעבוד. לכן, כל נושא בקורס, הם אשכרה יבנו לעצמם את ההתנהלות הרצויה.

רוצים לקבל כלים להצלחה בחיים?

לבדיקת התאמה לקורס המיומנויות של זינוק מלאו את הפרטים שלכם

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

דילוג לתוכן