פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה
The Test

מה זה פסיכומטרי?

התלמידים של זינוק מקבלים בממוצע  134 נקודות מעל הממוצע הארצי!

המבחן הפסיכומטרי שונה מכל מבחן אחר שבו נבחנתם בעבר. כשרוצים להתקבל ללימודים באוניברסיטה המשקל של המבחן הפסיכומטרי הוא הגבוה ביותר ושווה ערך לכל בחינות הבגרות יחדיו. לכן, חשוב להתכונן היטב לבחינה הפסיכומטרית ולהשקיע את הזמן והמשאבים המשמעותיים ביותר העומדים בידך על מנת להגיע לתוצאה המקסימלית ביותר המשקפת את היכולות שלך.

Video for you

זינוק פסיכומטרי בדרך שלך

להבדיל מבחינות הבגרות, אשר נועדו למדוד את הידע של התלמידים, המבחן הפסיכומטרי מודד את מיומנויות הלמידה של התלמידים. זה אומר שהמבחן הפסיכומטרי הוא מבחן שצריך להתכונן אליו, וחשוב להתכונן אליו באופן שמותאם לכל אחד באופן אישי. מיומנויות למידה הן נרכשות וניתן לשכלל אותן בתקופת זמן קצרה יחסית, בתנאי שעובדים באופן מותאם.

כשמנסים להתקבל לאוניברסיטה או למכללה המבחן הפסיכומטרי הוא לפעמים משמעותי יותר מהממוצע של הבגרויות. לכן, גם למי שיש ממוצע בגרויות גבוה, ובמיוחד למי שממוצע הבגרויות פחות גבוה, יש חשיבות גדולה מאוד לציון פסיכומטרי גבוה ככל האפשר. מכיוון שהמבחן הפסיכומטרי הוא מבחן קבלה לאוניברסיטה (מבחן מיון לחוגים השונים באוניברסיטאות ובמכללות) הוא לא מבחן אינטליגנציה, אלא מבחן מיון של המועמדים לתואר ראשון בישראל שמטרתו לשער את סיכויי ההצלחה של הנבחן בחוגים השונים באקדמיה. המבחן הפסיכומטרי בודק את היכולות של הנבחנים במספר תחומים שונים: חשיבה כמותית, חשיבה מילולית, כתיבת חיבור ואנגלית. הגוף אשר אחראי על המבחן הפסיכומטרי הוא המרכז הארצי לבחינות והערכה (מאל"ו). זהו גוף שאינו קשור למשרד החינוך.

בזינוק ישנו הקורס היסודי והמקיף בישראל אשר נועד לאפשר לתלמידים להגיע לציון המקסימלי שיפתח דלתות של כמה שיותר פקולטות. הסוד של הקורס של זינוק הוא שילוב בין מסגרת למידה יסודית שבה לומדים בכיתות קטנות, קורס שבו יש מפגשי תרגול רבים, ומערך וידאו יסודי. בנוסף יש שיטת לימוד מותאמת המתבססת על עקרונות מעולם ההוראה המתקנת, ומערך מנטורינג שמלמד איך להצליח בלמידה מבחינה מנטלית.

Student Stories

התלמידים שלנו

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

דילוג לתוכן