פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה
Online Course

קורס פסיכומטרי אונליין

לראשונה בישראל - קורס פסיכומטרי בכיתת זום עם התחייבות להצלחה!

קורס הפסיכוטמטרי אונליין של זינוק הוא קורס בקבוצה קטנה ואורגנית בכיתת זום והוא מאפשר לתלמידים להגיע לציון היעד עם התחייבות להצלחה!

אם יותר נוח לך ללמוד בקורס פסיכומטרי אונליין – בין אם זה כי בגלל מיקום מרוחק או כי פשוט יותר קל לך להתרכז ככה, אז הגעת למקום הנכון… קורס הפסיכומטרי אונליין של זינוק משלב בין כל היתרונות של כיתה פיזית עם קבוצה אורגנית ומורה שמתמחה בהוראה מתקנת ומעביר אותו לסביבה של כיתת זום עם כל ההתאמות הנדרשות.

עוד חדשות טובות – אם יש לך אבחון מהעבר, אז בזינוק יש גם שירות ייעוץ להקלות בפסיכומטרי שכלול במסגרת קורס הפסיכומטרי אונליין.

וכמובן – עם התחייבות להצלחה יש לך שקט נפשי שציון היעד שלך מובטח.

What

מה מקבלים רק בזינוק?

התחייבות
להצלחה

הקורס היחידי בישראל שיכול להתחייב
ללוות אותך עד לציון היעד שלך - גבוה ככל שיהיה!

עזרה
בקבלת הקלות

רק בזינוק יש מחלקה ייחודית שעוזרת לך לקבל הקלות עם 89% אחוזי הצלחה למאובחנים

אתר תרגול ענק
עם פתרונות וידאו

כמעט לכל שאלה יש פתרון בוידאו עם שיטות גאוניות לזכירה של דרך העבודה

סביבת למידה
למקסימום יחס

כיתות עם מעט תלמידים
ויותר מפגשים מכל קורס אחר

סדנאות עבודה
מהבסיס

הקורס היחידי בו לומדים עם מדריך סדנאות בסיס בחשבון ובאנגלית

כלי מנטורינג
להצלחה בלמידה

קורס הפסיכומטרי היחידי שמשלב הדרכות מנטורינג ללמידה נכונה שתזניק לך את הציון

ובכל זאת, דברים שכדאי לדעת בלימודי אונליין

כאמור, קורס פסיכומטרי אינטרנטי מציע לכם שורה ארוכה של יתרונות גם בהיבט של מחיר הקורס, גם בהיבט של גמישות תכנית הלימודים וגם ביכולת לשמור לעצמכם את החומר הנלמד ולצפות בו שוב ושוב סביב נושאים בהם אתם מתקשים. יחד עם זאת, גם בפורמט של הכנה לפסיכומטרי אונליין ישנה חשיבות להשתתפות בשיעורים בזמן אמת, על מנת שתוכלו להציג שאלות ולקחת חלק בשיעור בכדי לקבל תשובות על נושאים שאתם מתקשים בהם. על כן, גם אם מצאתם קורס פסיכומטרי אונליין מומלץ שאתם מאוד אוהבים לצפות בשיעורים שלו בזמנכם החופשי, אתם עדיין רוצים להקפיד על סדר יום שיאפשר לכם להשתתף בשיעורים בזמן אמת ולקחת חלק פעיל בשיעורים. אם מסיבה מסוימת, אתם מתקשים בכך, תוכלו לצפות בשיעור במועד מאוחר יותר, אבל זה לבטח לא אמור להפוך לסטנדרט עבורכם.

חוץ מזום האם נדרשת תוכנה מיוחדת לטובת הקורס?

ובכן, לימוד פסיכומטרי דרך האינטרנט לבטח לא יכול לקחת את מודל הלימודים הפרונטליים ופשוט להציב אותו מול מצלמה. המרצה העומד לפניכם חייב לאחוז בכלים דיגיטליים שיאפשרו לו להציג בפניכם חומרי לימוד נדרשים בצורה נוחה וברורה. כך למשל, אחד הכלים החשובים ביותר בכל קורס אונליין פסיכומטרי הוא הקורס של שיתוף מסך, שמאפשר למורה לשתף איתכם את המסך שלו ולתת לכם הסבר מעמיק וברור. אם בחרתם בלימודי קורס הכנה לפסיכומטרי אונליין שבו המורה כותב על לוח רגיל מאחוריו ומצפה מכם שתראו את הדברים וגם תוכלו ללמוד מהם, כנראה שלא בחרתם בקורס הנכון. כדי שלא להגיע בכלל למצב הזה, לפני שאתם בוחרים קורס פסיכומטרי און ליין, אתם רוצים לראות דוגמא של שיעור אונליין של אותו הקורס ולוודא שאין שום דבר שעלול להפריע לכם להבין את החומר ולקחת חלק פעיל בשיעור כפי שאתם יכולים לעשות בקורס פרונטלי רגיל. לימוד פסיכומטרי און ליין היא אופציה מאוד מפתה ומאוד חכמה ויעילה, אבל גם במקרה הזה, חשוב שתבחנו את הדברים לעומק ושתחבנו אותם על פי הפרמטרים הייחודיים ללימודי אונליין ולא על פי סטנדרטים פרונטליים.

בזינוק תוכלו ללמוד קורס פסיכומטרי אונליין בסטנדרטים הגבוהים ביותר של למידה מרחוק כשלרשות המרצה עומדים שורה של כלים פדגוגיים מותאמים לסביבת האינטרנט בכדי להעביר לכם את חומר הלימודים בצורה הטובה ביותר וללא שום פגיעה בהליך הלימודי. את כל זה תוכלו לחוות ללא צורך בתוכנות מיוחדות, שכן כל מערכת הלמידה מרחוק מיושמת כולה מהצד שלנו בזינוק. אתם רק צריכים טלפון נייד או מסך מחשב בקרבתכם.

אם אתם חושבים על האופציה של קורס פסיכומטרי באינטרנט, אתם בהחלט רוצים לפנות עוד היום לצוות המקצועי של זינוק בטלפון 077-5264000 ולקבל את כל המידע הדרוש לכם לקבלת החלטה.

When

מתי מתחיל קורס?

תאריך בחינה: 4.7.24

מועד אחרון לבקשת הקלות (התאמות): 15.5.24

מועד תחילת קורס: אפריל 24

תאריך בחינה: 2-3.9.24

מועד אחרון לבקשת הקלות (התאמות): 10.7.24

מועד תחילת קורס: יוני 24

תאריך בחינה: 27,29.12.24

מועד אחרון לבקשת הקלות (התאמות): 6.11.24

מועד תחילת קורס: אוקטובר 24

תאריך בחינה: אפריל 25

מועד אחרון לבקשת הקלות (התאמות): פברואר 25

מועד תחילת קורס: ינואר 25

הרשמה נסגרה

אביב

2024

תאריך התחלת קורס:
אפריל 24
תאריך אחרון לבקשת הקלות:
15.5.24
תאריך בחינה:
4.7.24

קורס פתוח להרשמה!

חורף

2024

תאריך התחלת קורס:
אוקטובר 24
תאריך אחרון לבקשת הקלות:
6.11.24
תאריך בחינה:
27,29.12.24

קורס פתוח להרשמה!

אביב

2025

תאריך התחלת קורס:
ינואר 25
תאריך אחרון לבקשת הקלות:
פברואר 25
תאריך בחינה:
אפריל 25

Why

למה כדאי לי לעשות פסיכומטרי בזינוק ?

זינוק
קורסים אחרים
התחייבות להצלחה
כיתה קטנה
כמות מפגשים
כ-45
20-25
פתרונות תשובות בוידאו
יותר מ-7000 סרטונים
לרוב אין בכלל.
לאלה שיש מדובר בפחות מ-500 סרטונים
מחלקת סיוע לקבלת
הקלות במבחן הפסיכומטרי
יש.
עם למעלה מ85% אחוזי הצלחה!
אין.
לפעמים יש עזרה מינימאלית שמביאה לאחוזי הצלחה נמוכים.
שיעורי עבודה
יסודית מהבסיס
יש.
כחלק מובנה מהקורס
אין.
לפני הקורס שולחים חוברת או כמה סרטוני וידאו לחזרה
מערך מנטורינג
שמלמד איך ללמוד
פתרונות בהתאמה אישית

צוות שמחויב להצלחה שלך!

ד״ר לירן ברנגה

צוות שמחויב להצלחה שלך!

ד״ר יובל סטארק

צוות שמחויב להצלחה שלך!

מירב הרמל

צוות שמחויב להצלחה שלך!

תמר צדוק

FAQ

שאלות נפוצות לגבי קורס פסיכומטרי אונליין

ב"זינוק", קורס הפסיכומטרי האונליין שלנו מבוסס על חומרי לימוד איכותיים ושיטות הוראה מתקדמות שמבטיחות את אותה יעילות כמו בקורסים פנים-אל-פנים. אנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית כדי להבטיח שתלמידים מקבלים את כל התמיכה והמשאבים הדרושים להצלחה. זו הזדמנות ללמוד בקצב שלך ומהבית, מבלי לוותר על איכות החומר וההוראה.

בקורס האונליין שלנו, כל תלמיד מקבל גישה אישית למורים ומנטורים. אנו מציעים פורומים לשאלות, שיעורים וירטואליים חיים, ואפשרות לפגישות אישיות עם המורים. השילוב של משאבים אונליין עם תמיכה אישית מבטיח שכל תלמיד יכול להתקדם לפי הקצב והצרכים האישיים שלו.

קורס פסיכומטרי אונליין מציע גמישות רבה – תוכלו ללמוד מכל מקום ובכל זמן שמתאים לכם. זה מאפשר לתלמידים לשלב את הלימודים עם מערכת יום עמוסה, עבודה או פעילויות אחרות. כמו כן, הקורס מציע חומרי לימוד מגוונים ואינטראקטיביים, המעשירים את חוויית הלמידה ותורמים להבנה עמוקה יותר של החומר.

בקורס האונליין, שיעורים מתקיימים בפלטפורמות לימוד מתקדמות, כאשר המורים מסבירים ומדגימים את החומר בזמן אמת. תלמידים יכולים לשאול שאלות ולקבל משוב במהלך השיעור. כמו כן, תרגולים ובחנים מתקיימים אונליין, עם משוב מיידי על ביצועים והמלצות לשיפור.

ההרשמה לקורס האונליין שלנו פשוטה ונוחה. פשוט בקרו באתר של "זינוק", בחרו בקורס האונליין ומלאו את טופס ההרשמה. אם יש לכם שאלות או צרכים מיוחדים, צוות התמיכה שלנו זמין לעזור ולהדריך אתכם בכל שלב. אל תחמיצו את ההזדמנות לקחת חלק בקורס הפסיכומטרי האונליין שלנו ולהתחיל את הדרך להצלחה אקדמית.

במילה אחת – לא.
בחינות הבגרות נועדו לבחון בעיקר ידע, ואילו המבחן הפסיכומטרי בוחן בעיקר את אופן חשיבתו של הנבחן.

  • חשיבה כמותית- הידע המתמטי הנדרש לפתרון השאלות הוא עד רמת 3 יח”ל לבגרות. למרות זאת, השאלות שונות במהותן מהשאלות בבחינות הבגרות והן בודקות חשיבה מתמטית ולא ידע מתמטי. בפרק זה 20 שאלות והזמן המוקצב לו הוא 20 דקות.
  • אנגלית- המבחן הפסיכומטרי בודק אך ורק יכולת בהבנת האנגלית הכתובה (לרבות אוצר מילים), ואינו בודק שליטה ובקיאות בכל תחומי השפה האנגלית. בפרק זה 22 שאלות והזמן המוקצב לו הוא 20 דקות.
  • חשיבה מילולית- פרק זה בוחן, בצורות שונות ומגוונות, בעיקר יכולות הבנת הנקרא- ברמה גבוהה מאוד. בפרק זה 23 שאלות והזמן המוקצב לכתיבתו הוא 20 דקות.
  • מטלת כתיבה (“חיבור”)- מטלה זו בודקת את היכולת להביע בכתב רעיון לגבי נושא כלשהו (אין אפשרות בחירת נושא), ולנמקו בצורה משכנעת ותמציתית. על החיבור להיות באורך של 50-25 שורות, והזמן המוקצב הוא 30 דקות.

בניגוד לסקאלת הציונים המוכרת לכם, טווח הציונים במבחן הפסיכומטרי נע בין 200 ל-800. הציון הפסיכומטרי מחושב באופן יחסי לנבחנים באותו המועד ולנבחני העבר. כלומר- המבחן הפסיכומטרי הוא “מבחן סטנדרטי” שבו עבור רמת ידע זהה, הנבחן אמור לקבל אותו ציון, ללא תלות למועד שבו הוא נבחן. לפי נתוני המרכז הארצי: כ-30% מהנבחנים עוברים את הציון 600, וכ-5% מהנבחנים מצליח לעבור את הציון 700. יש לקחת בחשבון שלא כל אזרחי המדינה ניגשים לבחינה, והאחוזים מחושבים רק ביחס לאלו שנגשים (אוכלוסייה שנחשבת בעלת יכולות גבוהות יחסית).

לא במבחן הפסיכומטרי. הצלחה במבחן נקבעת רק ביחס לנבחן הבודד – האם הצליח להתקבל למוסד הלימודים אליו ניסה להתקבל. “סף הקבלה” נקבע בידי מוסד הלימודים, ומשתנה בין חוגים ופקולטות שונות בכל מוסד. הוא נקבע על בסיס של ביקוש והצע. לכן, פקולטות יוקרתיות, שהביקוש להן גבוה, דורשות ציונים גבוהים מאוד. חלק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית הוא הכלי היחידי לפיו האקדמיה בוחנת את יכולות הנבחן באנגלית. ציון הגבוה מ-134 נקודות בחלק זה לרוב יזכה אותך בפטור נחשק מקורסי אנגלית במוסד האקדמי.

מקור המילה "פסיכומטרי" ביוונית, שם "פסיכו" מתייחס ל"נפש" ו"מטר" הוא יחידת מדידה. הבחינה מיועדת למדוד את כישורי החשיבה של הנבחן ולחזות את יכולתו להצליח בלימודים גבוהים.

לא, הפסיכומטרי אינו מודד אינטיליגנציה אלא כלל תכונות המחשבתיות כמו יכולת ניתוח, חשיבה ביקורתית, ריכוז ועוד. המטרה היא לחזות יכולת להצליח במסגרות אקדמיות.

כיום, אין מגבלה על פרק זמן בין בחינות. בעבר, נדרשו ארבעה חודשים בין בחינה לבחינה, אך הכלל הזה הוסר.

הפסיכומטרי הוא כלי חשוב להצלחה בקבלה ללימודים גבוהים. הוא דורש מכלול כישורים שונים ומכין לאתגרים אקדמיים, אך חשוב לזכור שהוא רק אחד מהכלים להשגת מטרות אקדמיות.

כן! אפשר לרכוש את הספרים של זינוק אשר משולבים בגישה לפתרונות בוידאו כמעט לכל שאלה!

כן, בדרך כלל כל הנבחנים במועד ובשעה זהים מקבלים את אותו נוסח של הבחינה. יחד עם זאת, חשוב להבין שהתכנים והשאלות משתנות ממועד למועד.

לא, השאלות בבחינות הפסיכומטרי אינן חוזרות על עצמן. כל שאלה שהופיעה כבר בבחינה לא תופיע שוב. מטרת הבחינות היא לבחון כישורים חדשים ולא להסתמך על תרגול שאלות קודמות.

כן, מומלץ לנחש תשובות אם לא הספקתם לענות על כל השאלות. בפסיכומטרי, נקודות לא נפסלות על תשובות שגויות, כך שניחוש עדיף על פני השארת תשובה ריקה.

כאשר אתם מגיעים לבחינה הפסיכומטרית, יש להביא תעודת זהות, עפרון HB2, מחק, ואם תרצו – מחדד, שתייה, כריך, שעון עצר ונייר טישיו. כמו כן, הביאו את מכתב הזימון לבחינה.

ההרשמה לבחינה הפסיכומטרית נעשית דרך אתר המרכז הארצי. ניתן לרכוש את "ערכת ההרשמה לבחינה הפסיכומטרית" בחנויות הספרים או לשלם דרך

Video for you

זינוק פסיכומטרי בדרך שלך

Student Stories

התלמידים שלנו

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

דילוג לתוכן