התחייבות להצלחה שלך

זינוק, סיפור על הצלחה

איך הוקם זינוק?

זינוק הוא מכון שהוקם בשנת 2008 ומאז מתמחה בכמה תחומים: קורס פסיכומטרי, הקלות לפסיכומטרי, קורס אמירנט לפטור, ספרי פסיכומטרי משולבי וידאו, וקורס מיומנויות חיים.

קרה לכם שפגשתם בן אדם והרגשתם שהוא פשוט עושה בחיים את מה שהוא אמור לעשות? המטרה שלנו היא לעזור לכם להגיע בדיוק למקום הזה.

גילינו שבדרך לשם צריך ברוב המקרים פסיכומטרי או אמירנט ואנחנו כאן כדי לעזור לכם להגיע לציון שאתם צריכים וגם לעבור אותו. אבל מבחינתנו זה ממש לא מסתכם רק בציון פסיכומטרי או פטור באנגלית, כי בשביל להצליח בחיים יש המון מיומנויות שצריך להיות נינג׳ות בכולן וגילינו שהזמן של הפסיכומטרי הוא ה-זמן לעשות סדר בבלאגן, להתחיל לסגור פערים שבוודאי הצטברו אצלכם, ובעיקר לעזור לכם להגיע למקום שבו אחרי שהקורס נגמר אתם יודעים איך להמשיך הלאה את ההתפתחות בדרך לחלום שלכם בעצמכם ובלי העזרה שלנו.

באנו גם ללמד אתכם איך ללמוד. לא רק לקבל ציונים טובים, אלא ללמוד איך ללמוד באמת. וזה נראה לנו חשוב במיוחד כי העולם עובר הרבה שינויים, וכבר היום ברור שבכל מקצוע שבו תבחרו הלימודים לא יסתיימו ביום שבו תתחילו עבודה אלא ימשיכו עד הפנסיה ובטח גם אחריה. והלמידה היא לא רק בעבודה, כי עם הנגישות של המידע שממשיכה ומתפתחת בכל תחום בחיים שלנו, הלמידה הופכת להיות צורך שמקיף אותנו מכל מקום.

 מה החזון שלנו?

אז הפסיכומטרי או האמירנט זאת המטרה הראשונה שלנו, ולעזור לכם לקבל ציון גבוה זאת כבר מטרה שגורמת לנו לקום בבוקר לעבודה עם חיוך גדול. אבל בזינוק יש את הערך המוסף הזה כשאנחנו נזכרים שמעבר לציון הגבוה אנחנו בעצם עוזרים לכם לעלות באמת על נתיב שבו תוכלו להגשים את מי שאתם בחיים ואז זה נהיה הרבה יותר מחיוך על הבוקר והופך לתחושה של שליחות שמציפה אותנו לכל היום וגורמת לנו תמיד לעשות את הכי טוב שלנו ואז את העוד קצת מעבר כדי שזה באמת יצליח ובגדול.

מה מקבלים רק בזינוק?

התחייבות להצלחה שלך

חוזרים על הקורס עד שמגיעים לציון היעד - גבוה ככל שיהיה!

מחלקת ההקלות

בחינה מותאמת עם הארכת זמן, מחשבון, או הקראה יכולה לתת לך הזדמנות להתרכז בעיקר ולא בתפל.

תשומת לב מלאה

הכיתות בזינוק מצומצמות, הקורס ארוך יותר, ואנחנו זמינים עבורך בדרכים מגוונות

כלי מנטורינג להצלחה

הקורס הוא ה-הזדמנות להעניק לך כלים לניהול הזמן, המוטיבציה, הריכוז ואופן הלמידה שלך.
רוצים לבדוק איך זינוק יכול להזניק אתכם להצלחה?

צוות שמחויב להצלחה שלך!

ד״ר לירן ברנגה

צוות שמחויב להצלחה שלך!

ד״ר יובל סטארק

צוות שמחויב להצלחה שלך!

מירב הרמל

צוות שמחויב להצלחה שלך!

תמר צדוק

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

דילוג לתוכן