פסיכומטרי עם הקלות - קורס פסיכומטרי - זינוק פסיכומטרי

פסיכומטרי עם הקלות

רוצים לקבל הקלות בפסיכומטרי וציון משוגע? הגעתם למקום הנכון...

תלמידים שלנו מספרים שלמרות ההקלות וממוצע הציונים המשוגע הם הגיעו לפסיכומטרי עם חששות. חלק חששו שהולכת להיות להיות תקופה של שעמום ושעבוד נוראיים, חלק חששו מלחזור שוב ללמוד את מה שעצבן אותם עוד בתיכון, וחלק סתם חששו שלא יתחברו לשאר החבר׳ה בכיתה. בסרטון הבא תשמעו שהם חוו חוויה מדהימה שחוץ מציון שהספיק למה שהם רצו ללמוד גם נתנה להם כלים וחברים שישארו איתם לכל החיים:

 

מכירים את זה שאתם מתחילים ללמוד משהו בשיא ההתלהבות ואז היא דועכת? או שמרוב משימות לימודיות אתם מרגישים שהלמידה שלכם מתפזרת? או סתם שאתם לא מצליחים לשמור על רמת ריכוז גבוהה לאורך זמן? בזינוק אנחנו לא מסתפקים בללמד אתכם איך לפתור שאלות פסיכומטריות, אלא נותנים לכם כלים שיעזרו לכם בכל סוג של למידה בחיים. אנחנו קוראים לזה ללמוד איך ללמוד. בסרטון הבא המדריכים שלנו מסבירים איך זה עובד:

 

רוצים לקבל הארכת זמן בפסיכומטרי? או מחשבון? מה לגבי הקראה באנגלית? ההקלות בפסיכומטרי יכולות להטיס לכם את הציון למעלה, אבל כשמנסים לקבל אותן לבד הסיכויים מאוד נמוכים – רק 10% מהנבחנים בפסיכומטרי מקבלים את ההקלות. לכן הקמנו בזינוק מחלקה מקצועית שעוזרת לכם בתהליך קבלת ההקלות. בעזרת המחלקה 85% מהתלמידים מקבלים את ההקלות!

 

אז מה בעצם היתרונות של לימוד בזינוק?

 

 

צרו עכשיו קשר! ונבדוק בחינם את הזכאות שלכם להקלות…

קורס פסיכומטרי בגישה אחרת

דילוג לתוכן