פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

לימודי סייבר בשילוב לימודי פסיכומטרי

לימודי סייבר
לימודי סייבר

צעירים וצעירות רבים ניגשים לביצוע בחינת הפסיכומטרי, שתאפשר להם להגשים את חלומם וייעודם וללמוד במוסד לימודים גבוהים. רבים לא פחות, הם אלו שמעוניינים ללמוד ולהכיר את עולם הסייבר. כיצד ניתן לשלב את לימודי הסייבר עם לימודי הפסיכומטרי בצורה טובה? והאם זה כדאי לנו?

לימודי פסיכומטרי או לימודי סייבר?

רבים מאיתנו בוחרים לגשת וללמוד חודשים רבים לטובת בחינת הפסיכומטרי. מדובר בבחינה הנפוצה ביותר במדינה, כאשר עשרות אלפי תלמידים ניגשים מדי שנה (ישנם כמה מועדים בכל שנה) ומנסים להוציא את הציון הגבוה ביותר – כזה שיאפשר להם להיכנס וללמוד את מסלול הלימודים שהם מתכננים.
תחום הסייבר, נחשב בעיניי רבים כתחום החזק והחם ביותר בעולם, כאשר הוא מציע פיתוח מחשבתי, פיתוח יצירתיות וכמובן פרנסה טובה. רבים נוטים לחשוב כי שילוב לימודי סייבר במקביל ללימודי פסיכומטרי אינם יעילים, שכן האחד יכול להפריע לשני. מטרתנו היא להסביר לכם מדוע מדובר בחשיבה לא נכונה, ויתר על כן – האחד מזין את השני ויכול לסייע לשיפור ההצלחה בשני הערוצים.

שילוב הלימודים

בחינת הפסיכומטרי מתחלקת לכמה נושאים בתחום המתמטיקה, העברית והאנגלית. פסגה סייבר משלבים לימודי מתמטיקה ולימודי תכנות ונושאים אחרים בתחום. צורת הלימוד הנדרשת למבחן הפסיכומטרי, שמצריכה מהמתמודד לפתור מסת שאלות גדולה בפרק זמן קצוב, יוצרת דמיון רב לעבודה העתידית בתחום הסייבר.

אנשים העובדים בתחום הסייבר, נדרשים לתת מענה מהיר, בפרקי זמן קצרים למדי, כאשר מופעל עליהם לחץ ברוב הזמן. אם תקראו את המשפט האחרון ותנסו להקביל אותו לתחושה שחש הנבחן במהלך בחינת הפסיכומטרי – תבינו שאין כלל הבדל. הצלחה בלימודי בחינת הפסיכומטרי, תהייה כמעט תמיד מקבילה להצלחה בלימודי הסייבר. תחום הסייבר נחשב בעיניי רבים כתחום נחשק ומעורר השראה, ורבים נוהרים אליו בכדי ללמוד אותו. רבים נוספים בוחרים לגשת לבחינת הפסיכומטרי במטרה לאפשר לעצמם לימודים במוסד אקדמי גבוה. כיום, ניתן לשלב את שני הלימודים – גם את לימודי הסייבר וגם את לימודי הפסיכומטרי, ולאפשר לעצמכם לפתח את המחשבה בצורה בריאה ונכונה יותר.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן