פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

קורס פסיכומטרי – מי צריך ואיך לתרגל?

קורס פסיכומטרי – מי צריך ואיך לתרגל?

מבחן הפסיכומטרי הוא חלק חשוב בדרך ללימודי התואר שלנו. מרבית התארים היום דורשים ציון פסיכומטרי בגובה מסוים על מנת להתקבל ללימודים ולכן גם מרבית הסטודנטים עוברים את תהליך ההכנה עם מבחן פסיכומטרי שבסופו יקבלו ציון שידרג אותם מבחינת יכולות לימודיות. קורס פסיכומטרי הוא קורס הכנה ספציפי למבחן הפסיכומטרי ומטרתו היא להקנות כלים ודרכי חשיבה חדשות לנבחן על מנת לצלוח את המבחן בציון גבוה ככל שאפשר מבחינתו.

מי צריך קורס פסיכומטרי?

כל מי שניגש למבחן הפסיכומטרי מומלץ לו שיעבור קורס פסיכומטרי גם כן. הוכח מחקרית בקרב סטודנטים בישראל שאלה שעברו קורס פסיכומטרי מקבלים ציונים גבוהים יותר משמעותית מאלה שלא עברו קורס הכנה. כמובן שיש יוצאי דופן אולם הממוצע הכולל קובע כי קורס רק יכול לעזור לכם לפתח כלים ומיומנויות חשובות לפתרון התרגילים במבחן, להכיר את מבנה המבחן, לדעת להתמודד עם לחץ המבחן ובייחוד כשהקורס פסיכומטרי מותאם לכם..

מה לומדים במהלך הקורס?

  • טכניקות לימוד חדשניות – במהלך קורס פסיכומטרי תלמדו מגוון רחב של טכניקות לימוד ומיומנויות חדשות שטרם הכרתם. באמצעות טכניקות אלה תוכלו לפתור תרגילים במהירות, לעתים אפילו מבלי להתחיל לחשב יותר מדי ותרגילים מתמטיים למשל שחשבתם שייקח לכם שעות לחשב ולפתור תוכלו לפתור בכמה שניות בודדות ואפילו לעשות זאת נכון 🙂
  • כלים חדשים – בקורס הפסיכומטרי של זינוק תוכלו ליהנות מכלים חדשים, דיגיטליים ואחרים, המסייעים לשיפור ביצועים של התלמידים במבחן הפסיכומטרי. אלה מסייעים לתלמידים בחידוד כישורי הלמידה וכן מסייעים בקיצור דרכי החשיבה, לימוד יעיל יותר של החומר וטכניקות הפתירה השונות וכן מסייעות בסופו של דבר לשפר את ציוני המבחן.
  • טיפים חשובים מניסיון – אין כמו כמה טיפים טובים ממרצים מנוסים המכירים היטב את התחום, מבנה המבחנים, דרכי ההתמודדות וכיצד אלפי תלמידים שעברו תחתיהם לומדים.

טיפים לתרגול חכם:

כאשר אתם מתרגלים חומר לקראת הפסיכומטרי ואת טכניקות הלימוד החדשות שלמדתם חשוב שתעשו זאת בראש ובראשונה ללא הסחות דעת. הסחות דעת כמו טלוויזיה, טלפון או כל דבר אחר ברקע שיכול להוציא אתכם מהריכוז ולקטוע את חוט המחשבה שלכם רק יפריע לכם וידרוש מכם לבזבז זמן רב נוסף ללימוד שוב ושוב. כמו כן דאגו ללמוד בשעות שבהן אתם הכי ערניים וחדים. כך תוכלו ללמוד יותר בפחות זמן.

 

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן