פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

רגישות יתר

לאנשים בעלי לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז יש רגישות גדולה מאוד לסביבה שלהם – לאנשים, מבטים, מילים, סיטואציות, שפת גוף. הרגישות הזאת נובעת מכך שלאורך כל חייהם התחושה שהם "סחבו" עליהם היא שהם צריכים לשרוד. בכל סיטואציה חברתית הם נתקלים באתגרים וישנו חיפוש מתמיד למשהו בטוח, יציב. כל הזמן הם מנסים לברר איך יוכלו כמה שפחות להיפגע מתגובות הסביבה (להתנהגות שלהם, שלרוב נתפשת באופן שלילי מכיוון שלא מבינים את הגורמים לה).
הרגישות יכולה להיות לרעתם, מכיוון שכל דבר יכול להשפיע עליהם, "להיכנס" אליהם, "להעיף" אותם… לכל דבר יש משמעות ושום דבר לא מסונן החוצה. עם זאת, היה והם עוברים תהליך של טיפול וריפוי, הרגישות הזאת יכולה להפוך לנכס. אפשר להשתמש בתכונה הייחודית הזאת ולתעל את השפעותיה למקומות חיוביים. במקצועות טיפוליים או בכלל מקצועות בהם עובדים עם אנשים (כמו אימון, טיפול, עבודה סוציאלית, חינוך, ניהול) הרגישות יכולה לשחק לטובתם. הם יכולים להבין טוב יותר את האדם שעומד מולם, לראות את הקושי שלו, את מה מניע אותו ומה מפריע לו, ובעזרת הרגישות שלהם להתחבר אליו ולעזור לו לצמוח ולהגיע למקום טוב יותר. זו דוגמא נוספת למאפיין של לקוי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז שיכול להיות מקור לתיסכול, קושי וכאב, וניתן להופכו בעזרת עבודה נכונה ותהליכית לכוח לעזור לאדם ולסביבה.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן