ערכת ספרי פסיכומטרי מעולים ל-2020! - זינוק

ערכת ספרי פסיכומטרי מעולים

מחפשים ספרי פסיכומטרי שיכינו אתכם בצורה מושלמת לבחינה? הגעתם למקום הנכון!

הספרים של זינוק נכתבו בהשקעה ענקית עבור תלמידי פסיכומטרי, ובדגש עבור תלמידים שהובחנו כליקויי למידה ומוצאים עצמם נלחמים כדי ללמוד כמו כולם. מכללת זינוק היא המכללה היחידה בארץ אשר שמה לה למטרה לקדם כמה שיותר תלמידים עם הקלות ולהזניק אותם קדימה.

ספרי הפסיכומטרי של זינוק יכולים לתרום רבות לתלמידים שנרשמו לקורס פסיכומטרי אבל גם לכאלה שרוצים ללמוד בעצמם. אבל רגע? אתה או את בוודאי שואלים את עצמם “למה שאבחר דווקא בספרים של זינוק?”

אז הרי לנו התשובה לשאלה הכה נפוצה…

ספרים לפסיכומטרי של זינוק – מה מיוחד בהם?

דמיינו ספר פסיכומטרי שלשאלות שבו יש פתרונות בסרטונים… נשמע חלומי? ובכן, חלומכם התגשם!

תראו מה מספר מנהל פיתוח חומרי ההדרכה על הספרים לפסיכומטרי שלנו:

בזינוק 8 ספרי פסיכומטרי הערוכים בצורה מוקפדת ומעודכנים פעמיים בשנה. לכל שאלה בספר ישנו פתרון בכתב, ולמרבית השאלות גם פתרון בסרטון!

למה צילמנו עבורכם סרטונים המלווים את הספרים שלנו?

הסיבה היא פשוטה, בעידן של היום, עידן בו קשה לנו להתרכז יותר מתמיד, התלמידים שלנו מספרים שפתרונות בסרטונים הרבה יותר נוחים להם מפתרונות כתובים – כי בסרטון המדריך יכול ממש להראות את אופן החשיבה שמאחורי הפתרון ולהסביר איך להצליח בפתרון שאלות דומות מאותו הסוג. אז הקשבנו, הפנמנו, השקענו וצילמנו!

ספרי הפסיכומטרי לקניה בזינוק – ניתן ללחוץ על כל כריכה ולהתרשם מדפים לדוגמא ותשובות בסרטונים:

  • ספר לפסיכומטרי באנגלית
ספרי האנגלית לפסיכומטרי של זינוק מתמקדים מחולקים בהתאם לשלושת סוגי השאלות שישנן בפסיכומטרי באנגלית: ניסוח מחדש, השלמת משפטים, והבנת הנקרא. בנוסף יש בספרים עבודה יסודית על אוצר מילים כולל אסוציאציות למרבית המילים. וכרגיל – הכל בליווי המון המון תכני וידאו…

  • ספר לפסיכומטרי באלגברה
בספרי הפסיכומטרי של זינוק באלגברה יש שתי תוספות חשובות מאוד שלא תמצאו באף ספר אחר לפסיכומטרי – התוספת הראשונה היא הסברי מבוא ממש מרמת בסיס לכל נושא ותחום שקשור לאלגברה בפסיכומטרי. התוספת השניה היא סרטוני וידאו שמלווים את התלמיד לאורך כל העבודה עם הספר.

  • ספר לפסיכומטרי בגיאומטריה
בספר הגיאומטריה של זינוק לפסיכומטרי יש שיטות מיוחדות לעבודת זכרון נכונה של החוקים והטריקים שאנחנו מלמדים לאורך הספר. יש בספר מבואות ממש מרמת בסיס. וכמובן – סרטוני הסבר בוידאו למרבית השאלות.
  • ספר פסיכומטרי קושיות – בעיות מילוליות בחלק הכמותי
בעיות מילוליות בפסיכומטרי מקבלות בזינוק ספר משלהן שנקרא ספר קושיות. בספר יש שיטות עבודה, הסברים מהבסיס, ומלא סרטוני תרגול

  • ספר פסיכומטרי מילולית
פרק המילולית בפסיכומטרי מקבל בספרי הפסיכומטרי של זינוק עבודה מיוחדת מאוד שכוללת עבודה מהבסיס, והמון סרטוני וידאו עם הסברים ושיטות לעבודה וזכרון.

  • ספר לפסיכומטרי מטלת כתיבה
תלמידים רבים חוששים ממטלת הכתיבה בפסיכומטרי, עבורכם הכנו ספר מיוחד שבו אנחנו מלמדים אתכם מהבסיס איך לתת מענה למטלת הכתיבה, וגם הוספנו ידע כללי רב בכמות ובאיכות שיעזור לכם להכיר כל נושא שאוהבים לשאול לגביו…

  • מילולוגיות – מילון עברית לשאלות אנלוגיות
מילון רק לאנלוגיות? כן! ספרי הפסיכומטרי של זינוק כוללים גם את מילון האנלוגיות של זינוק שכולל מלא אסוציאציות קורעות למרבית המילים והביטויים.

  • מילון אנגלית לפסיכומטרי
כמו מילון אנגלית מפחיד לפסיכומטרי, רק בגרסה לא מפחידה עם מלא אסוציאציות ובדיחות שעוזרות לזכור את אוצר המילים באופן שיטתי.

הספרים של זינוק נכתבים ע״י מחלקת הפיתוח של זינוק ומעודכנים פעמיים בשנה בהתאם לשינויים שנערכים בבחינה. מכיוון והם נכתבים גם עבור תלמידים מאובחנים אנחנו כותבים אותם באופן שבו לכל נושא ישנו מבוא ואחריו שאלות המקובצות ב״ביסים״ שהם ברמת קושי שעולה בהדרגתיות. צורת הכתיבה הזאת, בצירוף סרטוני הפתרונות, הופכים את הספרים של זינוק לספרים הנוחים ביותר הקיימים בשוק הפסיכומטרי ללמידה עצמית.

 

רוצים לקנות ערכת ספרי פסיכומטרי? צרו קשר!

 

מאמרים נוספים בנושא ספרים לפסיכומטרי

קורס פסיכומטרי בגישה אחרת

Skip to content