פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

מתי לגשת למאבחן?

הקשיים הבסיסיים של הפרעת קשב הם בעיה בהחזקת קשב לאורך זמן, וויסות דחפים ופעלתנות יתר — שלושה מימדים שדרישות בית הספר מקשים עליהם. לכן ילדים שנחשבו בגן לתוססים, מנהיגים ואנרגטיים, יכולים להגיע בבית הספר למצב של דעיכה בהתנהגותם, לאור הדיווחים המתקבלים עליו מגורמים בבית הספר — הוא מתקוטט עם ילדים, הוא מגיב באימפולסיביות, דעתו מוסחת בקלות, הוא לא רגוע, הוא תמיד מסתבך עם ילדים אחרים, מתחילות לו בעיות משמעת… ובמקביל מתחילות בעיות סביב הלמידה והכנת השיעורים. אלו הן נקודות המוצא של קונפליקט מתמשך בין הילד לבית הספר (ולעיתים בין ההורים לבית הספר), ובנקודה זו חשוב שהילד יגיע לאבחון ושבעיותיו יטופלו, ככל שהוא יגיע מוקדם יותר הסיכוי להתמודד עם הקשיים בצורה טובה גבוה יותר.
כאשר מגיעים טלפונים ודיווחים מבית הספר, זה הזמן לגשת לאבחון. עדיף לעבור אבחון לחינם, מאשר לפספס הפרעת קשב בהתפתחות.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן