פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

מהן הפרעות קשב ולקויות למידה

לקות והפרעה הן מילים קשות שמתארות לרוב שונות או אתגר שיש ללקויי למידה. המינוחים הללו מייצגים את התפישה הממסדית ואת החשיבה התבניתית אליה אנחנו רגילים. עם זאת, רוב לקויי הלמידה תופסים את עצמם ככאלה שיש בינם לבין סביבתם אי-הלימה בסיסית המקשה עליהם את ההתנהלות היומיומית. התחושה שנוצרת עקב כך היא של זרות, שונות ואי-שייכות.
אפשר גם להסתכל על הפרעות קשב ולקויות למידה כפוטנציאל לדברים בהם הדרישות הן לא לסדר, ארגון, שליטה וחשיבה ליניארית, אלא דווקא לראייה רוחבית, יצירתיות, הובלה. במקומות כאלה ההפרעה אינה חיסרון עוד, אלא יתרון וכוח. בדברים מסוימים הלקות הופכת למתנה.
אם האדם עושה עבודה פנימית ומוצא את הכוחות שלו, נפרד מההלקאה העצמית והתסכול ולומד לנתב את התפיסה והחשיבה שלו למקומות פוריים, הוא יכול ממש לצמוח ולגלות דרכים חדשות להתנהלות ביומיום. במקום להתגרות בחולשות, הוא יכול ללמוד להשתמש בהן. לקויי למידה יכולים למצוא עצמם כיזמים, ממציאי פטנטים, מנהלי סטארט-אפים ובעוד מקצועות אחרים בהם החשיבה הנדרשת היא לא החשיבה המקובלת. במקום לפתור חולשות, לנתב אותן למקומות בהן הן הופכות לכוח.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן