פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

למה השם הפרעת קשב לא מתאים לבעיית ריכוז

כאשר אנחנו טועים וחושבים שלילד, למשל, יש הפרעת קשב, בעוד שיש לו בעיית ריכוז, ואנחנו נותנים לו ריטלין, זה לא יעזור לו. אדם חייב לעבור אבחון קשב מסודר ומקצועי ורק כך למצוא את הטיפול המתאים לו ביותר.
השם "הפרעת קשב" יכול מאוד לבלבל כי אנחנו עלולים לחשוב שלאדם עם הפרעת קשב קשה להקשיב, בעוד שזה רק חלק אחד מהקשיים לו. אדם עם הפרעת קשב גם יתקשה לשבת על כסא לזמן ממושך. אם הוא יושב על כסא ומקשיב לאדם אחר שמדבר הוא יתקשה גם להקשיב לו אך גם לשבת על הכסא, אין לו סבלנות.
אולי אם נקרא להפרעת קשב בשם אחר – הפרעה בוויסות החיים הפנימיים והחיצוניים – נוכל להבין את הבעיה טוב יותר. הפרעה ביכולת לווסת את הרצונות, ההתנהגות, המחשבות, הרגשות, היא הפרעה שניתן לטפל בה על ידי יצירת איזון. איזון הוא הפתרון להפרעות מסוג זה.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן