פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

טכנולוגיות סיוע לדיסגרפים

דיסגרפיה היא לקות בכתיבה. לאנשים עם דיסגרפיה יש כתב יד מאוד לא ברור ולא קריא. בעבר נטו לחשוב שהם עצמם מבינים את כתב ידם, אך זה לא נכון. תלמיד עם דיסגרפיה כותב תשובה במבחן שגם הוא וגם המורה שלו לא מבינים. אפילו בתיכון ישנם תלמידים שנושרים בגלל בעיה מסוג זה – הם לא מעתיקים מהלוח, לא מכינים שיעורי בית ולא עונים במבחנים מכיוון שבין כה וכה אף אחד לא יבין מה הם כתבו. תלמיד שמקבל מבחן בחזרה עם מלא הערות בטוש אדום, או בכלל מקבל הערות על כך שהוא נמנע מכתיבה לאורך זמן יכול להיות מאוד מתוסכל.
במקרה כזה הפתרון הכי רלוונטי הוא שימוש במחשב נייד. כך התמיד יכול לשבת בכיתה, להעתיק מהלוח (ולמעשה להפעיל שרירים אחרים מאשר היה מפעיל בכתיבה בעט/עיפרון), שגיאות הכתיב המעטות שתהיינה לו יתוקנו על ידי המחשב, וכך למעשה ניתן לעקוף את הקושי שלו ולאפשר לו לבטא את עצמו ואת יכולותיו בצורה הטובה ביותר.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן