טיפים לשיפור רמת האנגלית - קורס אמי״ר לפטור באנגלית - זינוק

טיפים לשיפור רמת האנגלית – קורס אמי״ר לפטור באנגלית

חשוב לנו מאד שתצליחו להשיג את המטרה שלכם, הדרך המתאימה ביותר לשיפור האנגלית לפני מבחן סיווג כוללת 5 טיפים חשובים:

 1. האמינו בעצמכם
  אל תתנו לאף אחד לספר לכם אחרת. לא משנה מה רמתכם כרגע, אם תאמינו בכך שאתם יכולים להשקיע את המאמץ הנדרש, אז אתם תצליחו להתמיד ולהתקדם לעבר היעד שלכם. כל מה שאתם צריכים הוא את ארגז הכלים נכון עבורכם.
 2. תהיו כנים עם עצמכם
  אתם יכולים לספר לנו ולחברים מה שתרצו אבל עם עצמכם תהיו כנים. אם אנגלית היא שפה שאתם לא התחברתם אליה מעולם וקשה לכם לראות סרט בלי תרגום ואם אתם קוראים באתרים באנגלית בלי בעיה. זה לא משנה. מה שמשנה, הוא להבין מה הרמה שלכם כרגע באנגלית. רק אם תהיו כנים ואמיתיים עם עצמכם תדעו מה רמתכם. המלצתנו, תראו מה קשה ומה קל עבורכם. זכרו, אנגלית למבחן סיווג רמה איננה מתמקדת בשינון חוקים שלמדתם במהלך בית הספר אלא לבחון את היכולת שלכם לזהות מה חשוב בשאלה ולענות בהתאם. כל הנדרש הוא לדעת לזהות את המילים החשובות וכך תוכלו לקצר את זמן מענה לשאלה וגם לענות על השאלה בצורה נכונה.
 3. קבעו לכם מטרה ריאלית ומאתגרת
  אחרי שהבנתם מה רמתכם, תקבעו לעצמכם מטרה ריאלית. לחלק מכם, המטרה תהיה להצליח לעבור את ציון המינימום ולחלקכם זה יהיה להגיע לרמה של ביצוע קורס אחד באנגלית באקדמיה, לחלקכם המטרה תהיה להשיג את הפטור ולאלו שלומדים לפסיכומטרי וזקוקים לציון גבוה במיוחד במבחן, אז לקבל את כל ה-150 נקודות, זהו היעד עבורכם. ברגע, שאתם מבינים מהו היעד, אז אתם גם מבינים מה המרחק שצריך ללכת כדי להגיע אליו. אל תפחדו לאתגר את עצמכם אבל גם אל תגזימו, אם אתם כרגע מתקשים לקרוא משפט בדקה, יעד של 150 נקודות מלא, הוא לא יעד ריאלי. אז כמו שרשמנו בסעיף 2, תהיו כנים עם עצמכם ותקבעו יעד שהוא בר השגה.
 4. תיצרו לעצמכם שגרה מסביב לאנגלית
  כל אחד מכם לומד בדרך אחרת, חלקכם יתחברו לשיפור השפה על ידי צפייה בסרטים בנטפליקס וחלקכם יותר תתחברו לתרגול באפליקציה או במשחקים. לא משנה הדרך, תתמידו בה. תדאגו שבכל יום יש לכם זמן עצמי לשיפור האנגלית. זה יכול להיות במיטה לפני השינה, זה יכול להיות ברכב בדרך לעבודה (הקשבה לאנגלית ולא לשחק בזמן נהיגה).
  מה שחשוב זה שתבינו כי רומא לא נבנתה ביום אחד וגם לא שיפור באנגלית. אנחנו כן מאמינים שהקורס שלנו מספק מלא קיצורי דרך שאם תיישמו אותם, תוכל לחסוך לעצמכם זמן רב וגם תגיעו בקלות יותר לתשובות הנכונות אבל רכישת אוצר מילים היא דבר שלוקח זמן. אל תדחו למחרת, תעשו היום.
 5. במנות קטנות ואיכותיות
  גם בספורט כבר הבינו וכך גם בלמידה, מנות קטנות הן איכותיות וטובות יותר. אל תשבו 4-5 שעות ותכינו לעצמכם אסוציאציות לזכירת מילים או תתרגלו בלי סוף תרגולי השלמת משפטים וניסוח מחדש. כחלק מהשגרה, תוסיפו לעצמכם בין 15 דקות ובמקסימום שעה ביום לשיפור האנגלית. זה יכול להיות לראות סרט ללא תרגום, כתבה/תוכן שתקראו באנגלית, תרגול באפליקציה או במשחקים באנגלית.

זקוקים לסיוע? בנינו עבורכם קורס הכנה ממוקד ופרקטי לשיפור רמת האנגלית במבחן אמי”ר /מבחן אמיר”ם ופסיכומטרי. מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל פרטים.

 

 

בנינו לכם קורס בן 8 מפגשים ממוקדים ופרקטיים שהם בול המתכון כדי לעזור לכם לשפר את היכולות פתירת השאלות באנגלית שלכם. מה אנחנו נספק לכם?

הקורס בנוי בצורה אינטראקטיבית ומקנה טכניקות וכלים למענה מהיר ויעיל של השאלות באמיר/אמירם ובפרקי האנגלית בפסיכומטרי. במסגרת הקורס, אתם תלמדו, תתנסו ותתרגלו באמצעות משחקי אונליין, אפליקציה ותרגולים מלאים בהנחיית המדריכים בכל קיצורי הדרך והטכניקות לפתירת שאלות במבחן אמי”ר או אמיר”ם.

מה תקבלו במסגרת הקורס?

 1. ספרי קורס
 2. מרחב למידה שמאגד את כל התכנים והמשחקים כדי לשפר את יכולות באנגלית.
 3. אתר קורס עם תרגולים, מבחנים ומענה מדריכים לשאלות.
 4. אפליקציה לתרגול
 5. ערכת משחקונים לתרגול סוגי השאלות בקורס
 6. קבוצת וואטסאפ לשאלות ותמיכה
 7. הקלטות הקורס לצפייה חוזרת או השלמת השיעורים

מה תכלס תצאו מהקורס?

 1. תקבלו את כל קיצורי דרך שיחסכו לכם זמן יקר בפתירת השאלות בבחינת סיווג באנגלית.
 2. תרכשו טכניקות פשוטות ובהירות כך שגם אם רמתכם באנגלית איננה גבוהה, תוכלו לזהות מרכיבים חשובים בשאלה ולענות נכונה.
 3. לאפשר לכם לצבור כמה שיותר נקודות במבחן סיווג אנגלית ובכך להקפיץ אתכם ולמנוע ממכם לעשות אינספור קורסי אנגלית עד שתגיעו לפטור.

למה דווקא בזינוק?

כי מ-2008 אנחנו מתמחים בלהביא לפטור באנגלית (וציון גבוה בפסיכומטרי) גם תלמידים ללא קשיים, וגם תלמידים עם הפרעות קשב וריכוז ואפילו עם דיסלקציה! עם השנים פיתחנו שיטות שפשוט לא תמצאו בשום מקום אחר… ובזכות השיטות הללו אנחנו המכון היחידי שמספק התחייבות להצלחה!

בא לכם לראות סרטון ״מנה יומית״ לדוגמא?

קורס פסיכומטרי בגישה אחרת

Skip to content