פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

טיפול תרופתי להפרעת קשב – למה? וכיצד פועל?

הטיפול התרופתי בהפרעת קשב הוא חלק מהתייחסות כוללת לאדם. הטיפול התרופתי הוא חלק חשוב מאוד מהטיפול ומכוון לתסמיני הליבה של הפרעת הקשב — פעלתנות יתר, היפראקטיביות, אימפולסיביות ובעיה בהחזקת קשב לאורך זמן. אלו הם התסמינים המגיבים לטיפול תרופתי — ריטלין. התרופה מוכרת וידועה כיעילה בטיפול בהפרעות קשב כבר 80 שנים. ריטלין הוא גם הכדור השכיח ביותר, בעיקר בקרב ילדים, אך גם בקרב מבוגרים ומתבגרים הוא יעיל.
התרופה נחוצה רק כאשר קיימת פגיעה תפקודית וירידה משמעותית באיכות החיים של האדם, שכן היא לא מבטלת את ההפרעה, רק עוזרת לאדם לתפקד לצידה. כשהיא משפיעה על הקשב היא עוזרת לאדם הסובל לממש את הפוטנציאל האקדמי שלו או לשפר את תפקודו במקום עבודתו.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן