פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

הפרעת קשב וריכוז והפרעות שינה

רבים הם בעלי הפרעות הקשב והריכוז הסובלים בין היתר גם מהפרעות הקשורות בעוררות ובשינה. בעיות עוררות ושינה מתבטאות בבוקר – כשהאדם מתקשה להיות עירני ומגויס למה שהוא נדרש לעשות, במשך היום – כאשר העירנות והעייפות שלו הולכות ושבות ללא קשר למשימות עליו לבצע, ובלילה – כאשר הוא מתקשה מאוד להירדם, כי כל היום הוא היה מוצף ולוקח לו זמן רב להשקיט את המחשבות ולהרגע, "לכבות את המנוע".
אנשים רבים כאלה עובדים בעבודות לילה, אך רובנו צריכים לקום בבוקר ולישון בלילה, גם אם לא בגיל צעיר, אז כן בגיל מבוגר יותר. לכן נורא חשוב לטפל בבעיות הללו ולמצוא "ADHA friendly lifestyle" – אורח חיים ידידותי ומתחשב בהפרעת הקשב. בעיות השינה מצריכות טיפול הוליסטי, כוללני, ולא ספציפי בבעיית השינה. חשוב להתרגל לישון בשעות נורמליות, לאכול טוב, לא לוותר על בדיקות, לבצע פעילות גופנית… כל הדברים אשר נדחקים לצד בגלל ההפרעה בדרך-כלל.
העירנות בלילה נובעת מכך שגם יש סוף-סוף שקט, לאחר יום שלם של רעשים ואור שמפריעים לריכוז המוגבל גם ככה, וגם מכיוון שבלילה כולם ישנים בד"כ וכמויות הביקורת והדרישות יורדות. בלילה אין הורים או בני זוג או מעסיקים שלא מבינים את הקושי שיש לאותם אנשים, אף אחד לא מעיר והכול יכול להתבצע בקצב שנכון לאותו אדם.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן