פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

הסבת אקדמאים להוראה

הסבת אקדמאים להוראה
הסבת אקדמאים להוראה

בזינוק מאוד ממליצים על הסבה מקצועית של אקדמאים לתחום ההוראה. לשם כך נוסדה תכנית בשם "הסבת אקדמאים להוראה". במסגרת התכנית ינתנו הכשרות מקיפות, מקצועיות ואיכותיות למגוון רחב של אנשים בעלי תואר אקדמאי והמעוניינים בהסבה לתחום החינוך וההוראה. כל איש אקדמיה אשר בוחר להצטרף ולתת יד בעולם החינוך וההוראה, לוקח על עצמו תפקיד חשוב מאין כמותו לחנך ולהעניק השראה לדור העתיד.

מטרת התכנית "הסבת אקדמאים להוראה"

מטרת התכנית היא להעניק לאנשי אקדמיה אשר מעוניינים בהסבה לתחום החינוך וההוראה, כלים, מיומנויות וידע בתחום ההוראה. בנוסף, עם סיום התכנית, איש אקדמיה אשר עמד בדרישות, יקבל אישור רשמי על היותו מוסמך להכנס לתחום ההוראה.

מי מתאים לתכנית?

  • אנשי אקדמיה אשר מעוניינים לקחת חלק בתואר שני ובקבלת תעודת הוראה.

  • אנשי אקדמיה בעלי תעודת הוראה ומעוניינים לפתח את התמחותם, או לחילופין לבצע שינוי בתחום ההסמכה.

  • אנשי אקדמיה אשר מעוניינים לקבל ידע, מיומנויות וכלים בתחום ההוראה.

למה לבחור בתכנית הסבת אקדמאים להוראה

  • לקחת חלק בעולם ההוראה בעוד שעולמות ההייטק והכלכלה הישראלית, לא מפסיקים להתפתח, יותר ויותר אזרחים בכלל ואנשי אקדמיה בפרט, מביעים את דאגתם בנוגע לעולם החינוך. עולם החינוך טומן בחובו, הזדמנות אדירה, לשנות, לעצב ולהשפיע על הילדים, הנוער והבוגרים בישראל. במידה והנכם מרגישים תחושת שליחות או אולי אף מחויבות לקחת חלק משיפור החינוך בישראל, תכנית הסבת אקדמאים להוראה הינה עבורכם.

  • פיתוח אישי בתכנית, אנו דואגים לשלב תאוריות לצד כלים ומיומנויות פרקטיות. מדובר בשילוב אשר נותן ערך מוסף לכל איש אקדמיה, ומאפשר לעשות את הצעד הבא לעולם ההוראה.

  • מורים מנוסים ואיכותיים עולם ההוראה חשוב לנו, אתם חשובים לנו, וכך גם ההתייחסות שלנו עבור צוות המורים והמנחים. אנשי המקצוע שילוו אתכם, עברו בדיקות והכשרות, על מנת שיוכלו להעניק לכם את הטוב ביותר.

  • תמיכה וליווי אישי בעזרת הליווי של הצוות המקצועי וכן אנשי האקדמיה הנוספים שלומדים יחד איתכם, הכניסה לעולם ההוראה תהיה מעט רכה יותר וקלה יותר למעבר. ההסבה כוללת ליווי, מתן עזרה ומענה על כל שאלותיכם.

    שיהיה לכם בהצלחה בעת ההסבה!

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן