פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

היתרונות בהפרעת קשב וריכוז

אנשים בעלי הפרעות קשב וריכוז סובלים מההפרעה לאורך כל חייהם. עם זאת, ניתן גם למנות מספר יתרונות או מאפיינים חיוביים לאותה קבוצה. אנשים בעלי הפרעות קשב מעידים על עצמם, שלמרות ואולי בגלל ההפרעה שלהם, הם למדו עם השנים איך להיות אנשים טובים יותר. האינטואיציות שלהם בריאות, הם איכפתיים, הם שמים לב לפרטים הקטנים, שמים לב לאסתטיקה, יצירתיים ואינטיליגנטים. ידוע גם ששיעור הפרעות הקשב והריכוז בקרב מחוננים גבוה יותר מבאוכלוסייה, לא ברור עדיין טיב הקשר, אך ניתן לשער שמכיוון שמצבים מסוימים בחיים גרמו להם לפתח תושייה ולהיות יצירתיים ומקוריים בהתמודדות היומיומית, אולי גם האינטיליגנציה שלהם התפתחה יותר. היחסים שמפתחים אנשי בעלי הפרעות קשב נוטים להיות רגשיים יותר, פחות פרקטיים ומחושבים, רבים מהם מצליחים דווקא בתחומים לא "מסודרים", כגון עסקים (יזמות) ואומנות, היכן שהדרך אינה תמיד מסודרת וברורה.
חשוב לסייג ולזכור שלצד ההנאה הגדולה מהאופי המיוחד, ישנו לעיתים רבות גם סבל מאוד גדול. אדם שמכבד את עצמו ודואג שיהיה רק במקומות ובסביבות שמסבות לו עונג והנאה, חייב לכבד את עצמו גם כשהוא סובל ולאפשר לעצמו את הזכות לגשת לטיפול כשצריך.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן