פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

איך נראה יום טיפוסי בחייו של מופרע קשב וריכוז?

ככה, לעיתים קרובות מאוד, נראה יום של אדם בעל הפרעת קשב וריכוז:
אמרתי לעצמי שמחר בבוקר אקום ב-7 ואשב לכתוב את העבודה החשובה לסמינריון שאני לוקחת הסמסטר עד 14. קמתי ב-7 כמו גדולה, הכנתי קפה וישבתי לבהות בטלויזיה, משם הדלקתי אתהמחשב והתעדכנתי במה קרה בלילה בפייסבוק ובמייל, עניתי על כמה מיילים וסוף סוף (השעה כבר 9) אני פותחת קובץ חדש ב-word ומתחילה לכתוב. הטלפון מצלצל, חברתי הטובה בצד השני שלהקו ואנחנו פוצחות בשיחת נפש. לאחר מכן אני נזכרת שלא קבעתי תור לרופא ועושה זאת. מנסה להתיישב לכתוב שוב ושמה לב פתאום שהשולחן מבולגן, אז אני עושה בו קצת סדר ועל הדרך נזכרת שאני חייבת להפעיל את מכונת הכביסה. כשאני עושה זאת אני רואה שהמקלחת לא הכי נקייה וכבר מנקה אותה קצת ומסדרת… וכך עובר היום, עד שהשעה היא 14 וכתבתי רק 4 שורות.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן