פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

7 טיפים חשובים למהלך לימודי הפסיכומטרי

טיפים ללימוד פסיכומטרי

תקופת הפסיכומטרי היא אחת התקופות הלחוצות בחיינו. תקופה זו מלווה בדרך כלל בשעות ארוכות של לימודים והכנות למבחן עצמו, לעתים רבות מלווה בעבודה שממנה אנו מתפרנסים בזמן הלימודים. המשחק עצמו מלחיץ אותנו ואנו רק רוצים לקבל את הציון הנדרש לנו כדי להתקבל ללימודים גבוהים במקצוע האהוב עלינו. על מנת להקל עליכם את תהליך הלימודים אספנו עבורכם מספר טיפים חשובים.

להלן 7 טיפים חשובים למהלך לימודי הפסיכומטרי:

1 – למידה אפקטיבית:

ראשית חשוב שתדאגו ללמוד בזמנים האפקטיביים ביותר שלכם. אם זה לא אפשרי עשו פעולות שונות כדי להיות ערניים יותר במהלך הלימוד. אם עבדתם יום שלם ורק עכשיו אתם מגיעים הביתה לכמה שעות של לימודים וחזרות לקראת המבחן, כאשר אתם לא מרוכזים כלל, יהיה לכם קשה מאוד ללמוד כיוון ששום דבר לא יכנס לראש.

2 – קראו באנגלית:

קראו כמה שיותר מאמרים באנגלית, שפרו את אוצר המילים שלכם והכירו יותר לעומק את השפה. מומלץ לצפות בסדרות באנגלית או סרטונים באנגלית עם כתוביות, אולם במקום להתרכז הרבה בסדרה נסו להתרכז יותר בהבנת השפה.

3 – קראו מאמרים בעברית גבוהה:

ישנם מאמרים שונים וכתבי עת גם פיזיים וגם דיגיטליים שמחכים שתקראו אותם. אלה נכתבו בשפה עברית גבוהה ויסייעו לכם לחבר ביטויים בשפה גבוהה לסיטואציות מסוימות גם אם תתקלו באותם ביטויים במבחן.

4 – רעננו את המתמטיקה:

החלק הכמותי הוא חלק חשוב במבחן הפסיכומטרי והאופן שבו אתם פותרים את התרגילים והמהירות של פתירתם, מעידים על יכולות הלימוד שלכם. לכן לא תראו שם תרגילים של 5 יחידות אלא תרגילים פשוטים יותר, אולם כאלה הדורשים יכולות לימודיות מסוימות.

5 – שדרגו את אוצר המילים שלכם:

הרחיבו את אוצר המילים שלכם אולם עשו זאת בצורה חכמה. המילים שאתם לומדים יכולות להופיע בצורות שונות ובהטיות שונות, כלומר שכדאי ללמוד את המשמעות שלהן ולא רק לשנן את המילים עצמן.

6 – למדו להפחית לחץ:

אחד הדברים שמקשים על תלמידי הפסיכומטרי הוא שהם מגיעים לזמן המבחן ומקבלים בלאק אאוט. הלחץ מכריע אותם והם לא מצליחים לתפקד. לא משנה כמה זמן למדתם למבחן, אם לא תדאגו להפחית מעצמכם לחץ זה לא יעזור לכם.

7 – בצעו סימולציות:

השתדלו לבצע סימולציות למבחן הפסיכומטרי לפי מבחנים ישנים יותר המתפרסמים באינטרנט, סימולציות דרך קורסים של פסיכומטרי ואפילו אפליקציות שיכולות לעזור לכם.

 

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן