פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

פסיכומטרי אחרי צבא

לימוד פסיכומטרי אחרי צבא

לימודי פסיכומטרי הינם חלק חשוב בפאזל שתצטרכו להרכיב כדי להתקדם ללימודים אקדמאיים ולרכוש מקצוע שיסייע לכם להתפרנס בכבוד. רכישת מקצוע היא הדרך שלכם להשתלב בשוק העבודה. נכון שהיום תואר ראשון או לימודי מקצוע אינם מבטיחים עבודה ב100% אבל היי, יהיה לכם סיכוי טוב יותר להתקבל מאשר אדם לא מלומד. חוץ מזה שכך גם תוכלו להתקדם ללימודים מתקדמים יותר לאחר שתעשו את הצעד הראשון. אם כן הפסיכומטרי הוא הצעד הראשון בדרך לשם וכדאי להתחיל ללמוד אותו כבר לאחר הצבא.

מדוע דווקא אחרי צבא?

ראשית יש סטודנטים רבים שמתחילים כבר בזמן הצבא ללמוד לפסיכומטרי. במידה ולא יצא לכם לעשות כן הרי שאחרי הצבא זהו הזמן הטוב ביותר להתחיל ללמוד לפסיכומטרי ואולי אף לקבל הקלות בפסיכומטרי. אם אתם לחוצים על טיול של אחרי צבא או לעשות עבודה מועדפת ואז לצאת לטיול ואז לחזור ולהתחיל לימודים – עשו זאת. רק קחו בחשבון שככל שהזמן עובר יהיה לכם יותר דברים על הראש ופחות כוח להתמודד עם לימודים בכלל ועם לימודי הפסיכומטרי בפרט. זו הסיבה מדוע כדאי לכם להתחיל ללמוד מוקדם ככל האפשר ולהיכנס למסלול לימודי התואר שלכם בגיל מוקדם יחסית.

שימוש בפיקדון ומימון לימודי הפסיכומטרי ולימודים בכלל:

מימון לימודים בכלל הוא לא תמיד דבר פשוט. לימודי תואר יכולים להסתכם בכמה עשרות אלפי שקלים ולאנשים צעירים שהרגע השתחררו מהצבא לא מדובר במשהו שפשוט לעמוד בו. ובכן, אם יצא לכם לעבוד שנה-שנתיים לאחר השחרור מהצבא ולחסוך את הכסף הזה תוכלו בהחלט לממן את הלימודים שלכם בעצמכם, מבלי לקחת הלוואות או להיות חייבים למישהו אחר. אם אין באפשרותכם לקבל עזרה מהמשפחה במימון הלימודים תמיד תוכלו לקבל עזרה מאחד הבנקים שתמיד שמחים להעניק הלוואות סטודנט בריבית נמוכה ולהחזיר בתשלומים חודשיים נמוכים שתוכלו לעמוד בהם. כמו כן תוכלו להשתמש בפיקדון הצבאי שלכם ללימודי קורס פסיכומטרי או למימון הלימודים עצמם.

החיים תוך כדי לימוד הפסיכומטרי:

החיים שלכם תוך כדי לימודי הפסיכומטרי יהיו עמוסים כיוון שתצטרכו לתרגל הרבה ואולי גם לעבוד במקביל אם אין לכם את האפשרות הכלכלית להחזיק את עצמכם במהלך הלימודים. כך או כך תוכלו להפוך את התקופה למהנה במיוחד אם תצטרפו לקורס פסיכומטרי

. מהנה ומחוץ לקופסא במכללת זינוק. לפרטים נוספים אנא צרו קשר או המשיכו לקרוא באתר.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן