פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

ממה נובע דילוג בין משימות?

בעלי הפרעות קשב וריכוז מאופיינים בקפיצה מדבר לדבר, ממטלה למטלה, יש להם קושי בהתחלה ובסיום משימות. דעתם מוסחת בקלות והם מתפנים לדבר החדש הבא. בנוסף, הם משתעממים מהר מאוד, לכן הם עוברים בין מטלות במהירות גבוהה יחסית, הם מחפשים את הדבר הבא.
לעיתים יש להם כמה משימות, אך מכיוון שהם לא יודעים להחליט מה חשוב יותר ומה חשוב פחות, הם מתחילים כמה דברים במקביל. בנוסף, הם נמנעים מהתמודדות עם דברים שאינם נעימים להם – ברגע שיש משימה שמאיימת עליהם קצת, הם מעדיפים להמשיך הלאה למשימה הבאה (גם אם היא לא מעניינת ולא אהובה כל כך, כמו לנקות את הבית), ורק כדי לא להתמודד עם הדברים הקשים.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן