פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

מי רשאי לתת מרשם לריטלין?

ישנם שלושה אנשי מקצוע בתחום הרפואה שמורשים על-ידי משרד הבריאות לאבחן ולתת טיפול בריטלין או תרופות מעוררות נוספות: פסיכיאטר, נוירולוג ורופא ילדים עם ניסיון בהתפתחות הילד. זאת מכיוון שבידיהם נמצא הידע המעמיק בתחום הזה, הם יכולים לערוך מעקב ראוי ולעשות שינויים במינונים לפי הצורך. עד לאחרונה היה מקובל שרופא משפחה ייתן מרשם לתרופה לפי המלצת פסיכיאטר.
לאחרונה שונה הנוהל וגם רופאי משפחה קיבלו היתר לרשום את התרופה ללא המלצת נוירולוג או פסיכיאטר. מצב זה בעייתי, מכיוון שרוב רופאי המשפחה אינם מצויים מספיק ברזי התרופה הזאת, ובאומנות של התאמתה ושינוי המינונים והסוגים שלה, כדי לנהל את הטיפול בצורה טובה מספיק וכדי לרשום את התרופה על דעתם ויוזמתם.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן