פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

מחיר קורס פסיכומטרי

מחיר קורס פסיכומטרי

היכן שלא תבדקו את כל הנושא של מחיר קורס פסיכומטרי, תמצאו תמיד את התשובה הפשוטה שהמחיר לא קובע. לפני המחיר עליכם לבחון את איכות מוסד הלימוד, את איכות הסגל המקצועי ואת ההמלצות וחוות הדעת שאתם יכולים לקבל אודותיו. העניין הוא, ואת זה יודע כל אדם שדואג לפרנסתו, למחיר יש תפקיד חשוב ומרכזי בכל פעולה שאנו מבצעים בחיינו וכך גם במקרה של מחירי קורס פסיכומטרי. אין טעם להילחם בזה, אין טעם להתעלם מזה ואין טעם להתכחש לזה – בבחירת קורס פסיכומטרי מחיר בהחלט משחק תפקיד חשוב ואם התקציב שלכם הוא מוגבל, חשוב יותר שתדעו איך תוכלו בכל זאת לעשות את זה נכון מבלי להיכנס לחובות והלוואות לשם כך.

השוואת מחירים – סופר לגיטימי וסופר נכון

טווח המחירים של קורס פסיכומטרי יכול להיות רחב מאוד עם פערים של אלפי שקלים רבים בין מוסד לימודים אחד לאחר. מחירים אלה נעים בין 5,000 שקלים ועד 16,000 שקלים לקורס ומדובר בפערים שיכולים להכריע את השאלה האם בכלל תלמדו קורס פסיכומטרי ולבטח היכן תלמדו אותו. על כן, לפני שאתם בוחרים קורס פסיכומטרי השוואת מחירים הוא בהחלט שלב שאתם רוצים לעבור. יחד עם זאת, במקרה של בחירת קורסי פסיכומטרי השוואת מחירים לא יכולה להיות הפרמטר היחיד שאתם לוקחים בחשבון. בנוסף לכך, עליכם לקחת בחשבון את התאמת תכנית הלימודים לאורח החיים שלכם וכמובן את איכות מוסד הלימודים. בהיבט זה, לחלוטין לא ניתן לומר שהקורס הזול ביותר הוא גם הקורס הגרוע ביותר והקורס היקר ביותר הוא הטוב ביותר, לחלוטין לא. מה שכן ניתן לומר הוא, שקורסים יקרים זוכים בדרך כלל לביקוש גבוה ולהיפך, ומכך ניתן ללמוד לא מעט גם על רמת הקורס.

מחיר קורס פסיכומטר

דברים שצריך לבדוק מעבר לנושא המחיר

כאמור, בבחירת לימודי פסיכומטרי מחירים של קורסים שונים בהחלט עשויים וצריכים להשפיע על ההחלטה שלכם וזה לגמרי נכון ובסדר. יחד עם זאת, פרט לעניין המחיר, יש גם כמובן את עניין איכות הקורס. צריך לבדוק מה מספר המפגשים שיש בקורס, כמה תלמידים יש בכל קבוצת לימוד, האם הספרים עוברים עריכה ועדכון לעיתים תכופות (ומעודכנים בהתאם לשינויים בבחינה הפסיכומטרית), האם המדריכים עוברים הכשרה מיוחדת, האם יש סיוע בכל מה שקשור למיומנויות למידה – כמו שימור מוטיבציה וניהול זמן נכון. בהתאם יש מסלולים שונים עם מחירים שונים. כך למשל, מוסדות לימוד שפונים לתלמידים בעלי לקויות למידה שונות, ואשר נזקקים להקלות ולתהליכי לימוד מורכבים יותר, יסודיים יותר ומקיפים יותר, בדרך כלל יתומחרו גבוה יותר. תפריט כזה של מספר קורסי פסיכומטרי מחירים שונים לפי אוכלוסיות או לפי מאפייני התלמיד והתייחסות נפרדת לכל אוכלוסייה, יכול בהחלט להעיד על רמת מקצועיות גבוהה וגם על התייחסות רצינית והוגנת לנושא התמחור.

זינוק הוא המכון היחידי בישראל שנותן לתלמידים שלו התחייבות להצלחה – התחייבות שמשמעותה שהתלמידים יכולים להיעזר בשירותי המכון עד להגעה לציון היעד ללא שידרשו לתשלום נוסף למכון.

בנוסף ישנו גם מסלול מותאם לבעלי לקויות למידה ובעיות קשב וריכוז, אצלנו תוכלו ליהנות מקורס סופר מקצועי, המותאם במיוחד עבורכם וכמובן מספרי פסיכומטרי מובילים שנהנים מפופולאריות רבה באוכלוסייה הכללית ולא לחינם.

כדי לקבל את כל המידע הנדרש לכם על האפשרויות העומדות בפניכם בזינוק לימודי פסיכומטרי, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 077-5264000.

Why

למה כדאי לי לעשות קורס פסיכומטרי דווקא בזינוק?

זינוק
קורסים אחרים
התחייבות להצלחה
כיתה קטנה
כמות מפגשים
כ-45
20-25
פתרונות תשובות בוידאו
יותר מ-7000 סרטונים
לרוב אין בכלל.
לאלה שיש מדובר בפחות מ-500 סרטונים
מחלקת סיוע לקבלת
הקלות במבחן הפסיכומטרי
יש.
עם למעלה מ85% אחוזי הצלחה!
אין.
לפעמים יש עזרה מינימאלית שמביאה לאחוזי הצלחה נמוכים.
שיעורי עבודה
יסודית מהבסיס
יש.
כחלק מובנה מהקורס
אין.
לפני הקורס שולחים חוברת או כמה סרטוני וידאו לחזרה
מערך מנטורינג
שמלמד איך ללמוד
פתרונות בהתאמה אישית

When

מועדי בחינות ומועדי קורס פסיכומטרי בזינוק

תאריך בחינה: 4.7.24

מועד אחרון לבקשת הקלות (התאמות): 15.5.24

מועד תחילת קורס: אפריל 24

תאריך בחינה: 2-3.9.24

מועד אחרון לבקשת הקלות (התאמות): 10.7.24

מועד תחילת קורס: יוני 24

תאריך בחינה: 27,29.12.24

מועד אחרון לבקשת הקלות (התאמות): 6.11.24

מועד תחילת קורס: אוקטובר 24

תאריך בחינה: אפריל 25

מועד אחרון לבקשת הקלות (התאמות): פברואר 25

מועד תחילת קורס: ינואר 25

הרשמה נסגרה

אביב

2024

תאריך התחלת קורס:
אפריל 24
תאריך אחרון לבקשת הקלות:
15.5.24
תאריך בחינה:
4.7.24

קורס פתוח להרשמה!

חורף

2024

תאריך התחלת קורס:
אוקטובר 24
תאריך אחרון לבקשת הקלות:
6.11.24
תאריך בחינה:
27,29.12.24

קורס פתוח להרשמה!

אביב

2025

תאריך התחלת קורס:
ינואר 25
תאריך אחרון לבקשת הקלות:
פברואר 25
תאריך בחינה:
אפריל 25

Video for you

זינוק פסיכומטרי בדרך שלך

Student Stories

התלמידים שלנו

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

דילוג לתוכן