פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

מה זה טכנולוגיות סיוע?

האתגר – לעקוף את הקושי

טכנולוגיות סיוע הן טכנולוגיות המסייעות לעקוף את הקושי שיש ללקויי למידה. רובם אינטליגנטים, אך בגלל קשיים בקריאה, כתיבה, חשבון והפרעות קשב, היכולות שלהם לא באות לידי ביטוי.
טכנולוגיות רבות משולבות בחיי היומיום שלנו ואין סיבה שהן לא תשרתנה אותנו בתחום הלמידה. כמו שאנחנו לא מפחדים להשתמש בסלולארי שלנו בכל רגע, כך אין סיבה שלא נגייס טכנולוגיות נוספות שיעזרו לנו להתגבר על קשיים וחסמים. ישנם אנשים המתנגדים לשימוש בטכנולוגיות סיוע, אך אין באמת סיבה טובה להתנגד כי יש בעיות שלא משתנות לאורך השנים ולא נפתרות מעצמן רק על-ידי תרגול או אימון. למשל, אם אדם קצר רואי, אתם מכירים מישהו שיגיד לו שלא להרכיב משקפיים כי העיניים שלו בסוף תסתדרנה? אותו הדבר עם הטכנולוגיות המסייעות לבעלי לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז. אם כבר יש טכנולוגיה, רצוי שהיא תשרת אותנו.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן