פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

מהן שיטות הלמידה היעילות ביותר?

מהן שיטות הלמידה היעילות ביותר?

רוצים ללמוד שפה חדשה או קורס פסיכומטרי? בשיטת הלמידה הנכונה תוכלו ללמוד הכל תוך זמן קצר. הלמידה עצמה היא מיומנות וצריכה אסטרטגיה ותכנון נכונים. לא מדובר רק בעבודה קשה, אלא גם בעבודה חכמה ויעילה.

תוכנית למידה

בנימין פרנקלין אמר, "אם אתה נכשל בתיכנון,  אתה מתכנן להיכשל." אתה צריך תוכנית אם אתה רוצה ללמוד משהו. יצירת תוכנית מאפשרת לך להתמקד במהלך השיעורים והיא מאפשרת לך ללמוד הכי הרבה בפרק זמן קצר. הקדישו לפחות 10 דקות לתכנון מה שאתם צריכים ללמוד ואילו חומרי לימוד אתם צריכים ללמוד.

הרחיבו את המשאבים שלכם

אתם יכולים ללמוד באמצעות ספר אחד, אבל תשקלו להשתמש בספריה, באינטרנט או להצטרף לקבוצת לימוד. נניח שאתה רוצה ללמוד שפה זרה בעוד 3 חודשים. יש לך תוכנית איך ללמוד את זה, אבל אם אתה מתרגל אותה, למשל תרגול אנגלית,  עם כמה חברים או בקבוצה, זה ישפר את השליטה שלך באותה שפה.

תבדוק אילו משאבים עובדים הכי טוב בשבילך- האם אתה לומד טוב יותר ויזואלית או באמצעות שמע? אתה יכול ללמוד באמצעות כתיבת הערות משלך ובאמצעותן לזכור את מה שאתה לומד.

חלק את השיעורים שלך

אתם לא יכולים ללמוד הכל בפעם אחת. אתם צריכים לחלק את הקורס לחלקים. ממש כמו שכל קורס מחולק לשיעור של 30 עד 40 דקות. אנו ממליצים ללמוד 20 עד 30 דקות ואז לקחת הפסקה של מספר דקות. אולי לשתות מים, מיץ טרי, או סתם להירגע כדי למקסם את יעילות הלמידה.

הקפידו על לוח זמנים של מפגשי למידה אינטנסיביים וממוקדים ואחריהם הפסקות קטנות. זה יבטיח שתשמרו על ריכוז ואנרגיה גבוהים לאורך כל הפגישה.

שמור על גישה חיובית

אתה יכול להקדיש שעות על לימודים ועדיין לא "נכנס כלום לראש". לכן, התחל את לימודיך בגישה חיובית ועם מסירות ללימודים.  גישה שלילית יכולה להפוך את כל חווית הלמידה למטלה.

עליכם להיות מאוד ברורים לגבי תוצאות הלמידה שלכם. אל תשוו את עצמכם לאחרים. אינכם צריכים להתחרות באחרים או בציונים של אחרים. הציבו יעדים אישיים ושאפו לשפר.

עקבו אחר לוח זמנים קפדני

חוסר עקביות יכול להרוס את כל חווית הלמידה. גם אם אתם לומדים 30 עד 60 דקות מדי יום חשוב לנסות לעקוב אחר לוח הזמנים של הלימוד הקפדני. אתם לא יכולים ללמוד דבר אם אתה לומדים שבוע אחד וחוזרים אליו אחרי שבועיים.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן