פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

מהי הפרעת קשב וריכוז?

הפרעת קשב וריכוז היא שם כולל לקבוצה גדולה של הפרעות שיש לילדים. יש להפרעה ביטויים שונים ומדובר באוסף של סימפטומים המתבטא בצורות שונות אצל ילדים שונים, וגם תלוי באינטראקציות של הילדים עם הסביבה שלהם. המכנה המשותף לכל הילדים הוא שיש להם אינטליגנציה תקינה, שסובלים מרמות שונות של בעיה בקשב, היפראקטיביות ואימפולסיביות. קבוצת הילדים מחולקת לשלוש קבוצות:
הקבוצה הראשונה היא הפרעת קשב וריכוז משולבת — כאשר הילד סובל מהיפראקטיביות ואימפולסיביות ומבעיית קשב. הקבוצה השנייה היא הפרעת קשב — כאשר ההיפראקטיביות והאימפולסיביות הרבה פחות נוכחות ולעיתים אף לא קיימות, ולילד יש רק הפרעת קשב. הקבוצה השלישית, שיש טוענים שאינה קיימת כלל, היא של ילדים עם היפראקטיביות ואימפולסיביות אך ללא הפרעת קשב.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן