פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

מהי הדרך הנכונה לטיפול תרופתי בריטלין

הדרך הנכונה לקבלת טיפול תרופתי טוב היא הדרגתיות — להתחיל במינון קטן ולעלות בהדרגה, בהתחשב במשקלו של המטופל ותגובתו לטיפול. זאת מכיוון שאי אפשר לחזות כיצד הוא יגיב לטיפול, ואם ניתן לו מינון גדול, הוא אולי יסבול מתופעות לוואי שייצרו בו התנגדות לטיפול תרופתי בכלל. אפשר להתחיל מ-10 מ"ג ולעלות מדי שבוע ב-5 מ"ג (חצי כדור). המטרה היא להגיע למינון הנמוך ביותר הנדרש ליעילות מקסימלית.
למבוגרים מותר לתת עד 2 מ"ג לקילו ליום (כל המנות יחד), או לפי הוראות משרד הבריאות עד מקסימום 90 מ"ג ליום. עבור מנה הגדולה מזה צריך אישור מיוחד. מעניין לציין כי מתבגרים וילדים צורכים מנות גדולות יותר ממבוגרים, יתכן שהדבר נובע מהעבודה שעם הגיל התסמינים מתמתנים לאחר טיפול לאורך זמן. בכל מקרה, אסור לתת מינון אחיד לכולם, אלא לעשות ניטור צמוד עד ליעילות המקסימלית, זאת על-ידי התחשבות בדיווח של המטופל ובשאלונים לדירוג התנהגות.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן