פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

700 זה מספיק? כיצד להתרכז בהצלחה ולא בלחץ להצליח

חשבתם פעם מדוע אתם רוצים להשיג 700 בפסיכומטרי? או אולי אפילו ציון גבוה יותר? חשבתם פעם על כך שאולי אתם מנסים להשיג את הציון הנכסף מהסיבות הלא נכונות? אולי ההורים לוחצים אתכם ללמוד מקצוע משתלם שלא בדיוק מתאים לכם, ואולי חבר טוב שלכם הצליח לא מזמן לעבור את ה-700 בפסיכומטרי, זכה לתגובות נלהבות מהמשפחה והחברים ואתם רוצים גם?
במאמר זה נביא לידיעתכם כמה דברים שיש לקחת בחשבון רגע לפני שאתם ניגשים למבחן פסיכומטרי עם הקלות.

פסיכומטרי – לא מה שחשבתם

אתם נרגשים אולי לקראת קורס פסיכומטרי ראשון שנרשמתם אליו, או שאתם ניגשים לבחינה הזו כבר בפעם השלישית כי חסרות לכם 30 נקודות כדי להתקבל. אם אתם רוצים ללמוד לבחינה הפסיכומטרית בנחת ולא בלחץ, אלה כמה דברים שכדאי להביא בחשבון:

  • מהי מטרת הבחינה – האם אתם כבר יודעים מה אתם רוצים ללמוד או שתתחילו לחפש ברגע שתקבלו את הציון הפסיכומטרי? שימו לב שישנם מסלולי קבלה שאינם דורשים פסיכומטרי גבוה, כך שאתם יכולים להתקבל גם אם לא הגעתם ל-700.
  • אולי בכלל לא צריך להיבחן – ישנם מסלולי לימוד שאליהם ניתן להתקבל גם ללא ציון הבחינה הפסיכומטרית, אלא על סמך פרמטרים אחרים כמו ציון גבוה באנגלית. אבל אם אתם בכל זאת מעוניינים להתנסות בבחינה, מי אנחנו שנוכל לעצור בעדכם?
  • עשו את המאמץ שלכם, כמו בכל דבר – התייחסו לבחינה הפסיכומטרית כמו עוד פסגה שאתם צריכים לכבוש. עשו הכול כדי להגיע להצלחה, אך גם אם לא הצלחתם בפעם הראשונה, אל תתייאשו. המשיכו שוב עד שתשיגו את מבוקשכם.

אל תשכחו לחיות

ההכנה לבחינת פסיכומטרי לוקחות מכם זמן רב. אתם מתכוננים מהבוקר עד הערב, בין אם לבד ובין אם במסגרת קורס, ולעתים שוכחים שיש חיים מסביב. זכרו כי אמנם הבחינה קובעת באופן מסוים את עתידכם, אך היא לא הכול. צאו מהלחץ, היפגשו עם חברים ואל תזניחו את התחביבים שלכם. כמו כן, במהלך הלימודים חשוב להקפיד על ביצוע פעילות גופנית. פעילות אירובית המתקיימת באוויר הפתוח מסייעת להזרים דם למוח. בסופו של דבר תגיעו מרוכזים ורגועים יותר לבחינה.
אתם סובלים מלקויות למידה כגון הפרעות כשב וריכוז? במרכז זינוק תעברו קורס פסיכומטרי מותאים בדיוק לכם כולל תרגול מעולה.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן