פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

זוגיות והפרעת קשב וריכוז

זוגיות היא עניין חשוב בחיים ומורכב. היא מחייבת קירבה אינטימיות ופשרות. על אחת כמה וכמה היא קשה כאשר לאחד מבני הזוג יש הפרעות קשב והשני לא מבין מה זה. זוגיות טובה מחייבת המון פתיחות והמון יכולת לשתף את בן הזוג בכאב ובחולשה. הרבה אנשים עם הפרעות קשב מסתתרים מאחורי מסיכות, הם רגילים להסתיר את מנגנוני ההישרדות שלהם, ולכן כשהם מגיעים לזוגיות הם ממשיכים להסתיר. כך אנשים רבים כל הזמן חוששים מהתגובות של בן הזוג ומתעלמים מהצרכים שלהם לאורך תקופות ממושכות.
חשוב לזכור כי אי אפשר להחזיק בבטן שנים בעיות כאלו, באיזשהו שלב הדברים יצופו, לכן אם יש לך בן/בת זוג שלא מבינים את הפרעת הקשב ולא מעוניינים גם לנסות להבין אתכם, אל תנסו לשנות אותם, אלא קחו את עצמכם ומיצאו לכם אדם פתוח, עם אינטיליגנציה רגשית גבוהה, שיש לו יכולת להכיל דברים אחרים ממנו. אלה הם בני הזוג הראויים לכם.
בזוגיות טובה חשוב שתהיה הדדיות, ובתוכה צריכה להיות אומנות. בן הזוג עם הפרעת הקשב לא יקח על עצמו תפקידים שהוא לא מסוגל לעשות כראוי (סידורים, למשל), וכן יעסוק בדברים שהוא חזק בהם. צריך לחפש איפה כל אחד תורם את התרומה שלו ואיך שומרים על הדדיות לאורך זמן. אין מקום לרחמים או לחילופין שליטה של אחד מבני הזוג על השני. כך, בתוך ההערכה ההדדית והקבלה יתאפשר להחזיק בזוגיות לאורך זמן.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן