פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

המוח מפצה על הלקויות ועל הפרעת הקשב

המוח האנושי הוא איבר מדהים. גם בגילאים מבוגרים הוא עדיין מסוגל ללמוד, להתגמש ולייצר קשרים נוירולוגיים חדשים, אם משתמשים בו. תכונה מיוחדת של המוח היא יכולתו לעקוף קשיים ואתגרים ולפצות על דברים שהוא לא מצליח לעשות.
אם אדם בעל הפרעות קשב או לקות למידה לא זוכר טוב, לא מצליח לשנן ו/או נוטה להתבלבל, אז הרבה פעמים הוא ימצא דרכים אחרות להתמודד עם אתגרים ביומיום, למשל על ידי אלתור. כלומר, אם הקושי הוא בסדר וזיכרון, הפיצוי יהיה בדמות יכולת אלתור טובה יותר מאשר לאדם רגיל. המיומנות הזאת, יתכן שלא הייתה מתפתחת כל כך אם לא היה בה צורך, אם האדם לא היה סובל מההפרעות הללו.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן