פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

הורים לבעלי הפרעת קשב וריכוז

במקרה הטוב, יום אחד המורה הציעה לכם לקחת את הילד לאבחון. לקחתם אותו לאבחון וגיליתם שיש לו הפרעות קשב וריכוז ו/או לקויות למידה. מה עושים עכשיו?
ראשית, חשוב להבין שלרוב ההורים הבשורה לא פשוטה, מכיוון שיש לנו מערך של ציפיות מהילדים שלנו, ופתאום הדברים הולכים להשתנות. הציפיות לא תתממשנה ויכול להיות שבהתחלה הגילוי יעורר אצלכם כעס, תסכול, קושי והכחשה. אם תשכילו לעבור עם ילדכם תהליך של למידה תוכלו גם אתם וגם הוא להגיע להשלמה ולמימוש הפוטנציאל של המצב החדש.הקושי של ילדכם הוא מתנה וכדי להבין זאת צריך לעשות שני דברים:
1 – לעזוב את הציפיות הישנות. לדעת לשים אותן בצד ולהגיד "לא עוד", "זה לא רלוונטי", "עכשיו יהיה משהו חדש"
2 – ללמוד. להכיר את הנושא, לקרוא, להתעניין, לשאול. ללמוד כיצד תוכלו לעזור לו באופן הכי טכני-מה אני רואה אצל הילד שלי שקשור להפרעה? איך אני יכול לעזור לו באותו רגע? איך אני יכול לעזור לו ללמוד?, וגם באופן רגשי- איך אוכל לעזור לו להתאפק?
ישנם מקורות מידע רבים בנושא מהם ניתן ללמוד, אך גם חשוב לפנות לייעוץ ולקבל עזרה. לא להתבייש ולהיעזר בשירותים הקיימים כיום לטיפול בהפרעות ולקויות הלמידה השונות.
אם תתמידו במשימה, יש סיכוי טוב שתתחילו לראות, או שתיזכרו במה שכבר ידעתם – לילד אולי יש קושי, אך הוא גם ילד מאוד מיוחד. התפקיד שלכם הוא להוביל אותו, לפתח אותו עם ידע, תמיכה, עזרה ותהליך, ולהוביל אותו בדרך החיים כדי שיוכל לעשות ככל יכולתו. זה יהיה נפלא גם לו וגם לכם.
זה ותהליך, זה דורש הכוונה, השקעה, למידה ובעיקר זה דורש לזכור כי הקושי שלו הוא הפוטנציאל. אם תראו זאת אתם, גם הוא יוכל לראות זאת, להאמין בעצמו ולממש את עצמו.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

דילוג לתוכן