אנגלית בהתחייבות לפטור

What's the difference

מה ההבדל בין מבחן אמירנט לאנגלית של התיכון?

בזינוק אנחנו מציעים את הקורס היחידי בישראל שבו אנחנו מתחייבים לך לפטור באנגלית!

החל ממאי 24 מבחן אמי"ר ומבחן אמיר״ם בוטלו, ויש אפשרות לגשת אך ורק למבחן אמירנט. ציון גבוה של 134 נקודות ומעלה במבחן אמירנט, משמעותו פטור מקורסי אנגלית במכללה או באוניברסיטה – ובכך יחסוך לכם הרבה זמן והרבה כסף.

בניגוד לבגרויות, במבחן אמירנט לא צריך גראמר. יותר מזה – לא צריך להבין את רוב המבחן! זה נראה כמו מבחן באנגלית אבל בתכל’ס מבחן אמירנט הוא כמו מבחן פסיכומטרי ויש דרך לתחמן את השאלות.

מבחן אמירנט הוא פסיבי, הוא לא בודק אם אנחנו יודעים לתרגם מילים בעברית לאנגלית או להביע את עצמנו. בגלל שהוא פסיבי, אפשר לתחמן אותו הרבה יותר!

מבחן אמירנט בנוי במיוחד לתלמיד שאינו דובר אנגלית – אבל מצופה במילים מפוצצות באנגלית כדי ליצור פוביה. אנחנו נלמד בדיוק את מה שחשוב כדי לצלוח את השאלות.

לדוברי אנגלית הטקטיקה שלנו חשובה ביותר! מי שמנסה לפתור בעזרת ידע, גם יעבוד קשה יותר, וגם לא ישיג נקודות שממש קל לו להשיג! (הרבה דוברי אנגלית לא מצליחים להגיע לרמה של הפטור!)

בואו נכנס לראש של מי שכותב את מבחן אמירנט

הכותבים של המבחן בוחרים מילה או צירוף מילים מוכר, ולאט לאט מלבישים אותן בכסות כדי שיהיה קשה לזהותן. הם יוסיפו “מסביבן” מילים קשות יותר כדי להאט ולסבך את הקריאה, וגם כדי לבלבל עם מסיחים בתשובות.

נבנה שאלה יחד:
נתחיל עם המילה bottle – בקבוק.

נחפש צירוף שהולך עם זה, כמו – בקבוקי-זכוכית: glass bottles.
ואז נוסיף המון המון קשקוש לא חשוב, כדי שיהיה קשה:

In the Soviet Union, prior to the fall of the Berlin wall, there was a severe scarcity of basic necessities such as paper bags or glass ___.

למי אכפת מכל הקשקוש שמסביב?! מספיק שידענו מה זה glass bottle 🙂

את התחמנות הזו והמון תחמנויות אחרות נעשה בכל אחד מסוגי השאלות!

רוצים לדעת עוד על הקורס לפטור מאמירנט של זינוק? אנחנו מציעים את הקורס היחידי בישראל שבו אנחנו מתחייבים לפטור במבחן אמירנט!

Video for you

Student Stories

מה מספרים התלמידים שלנו?

רוצים לקבל פטור באנגלית?

לבדיקת התאמה לקורס לפטור באנגלית של זינוק, מלאו את הפרטים הבאים

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

דילוג לתוכן