פסיכומטרי בהתחייבות להצלחה

מיקומי ומועדי קורסים

קורס פסיכומטרי של זינוק הוא היחידי  שנותן התחייבות להצלחה!

יש לפסיכומטרי 4 מועדים בכל שנה – אפריל, יולי, ספטמבר ודצמבר.

אין הגבלה לכמה מועדים אפשר להירשם. תלמידים רבים ניגשים ליותר מפסיכומטרי אחד ואפשר לגשת לכמה מבחנים רצוף. יש לפעמים שינויים בין שפות הבחינה האפשריות בין מועד למועד, זאת אומרת שלא בכל מועד אפשר להיבחן בשפה כמו איטלקית או צרפתית. תמיד אפשר להיבחן בעברית או ערבית.

בנוסף, לא בכל מועד אפשר להיבחן בכל אזור בארץ, תמיד אפשר להיבחן בחיפה והסביבה, ירושלים, מרכז ובאר שבע אבל לא בכל מועד אפשר להיבחן בגליל או באילת וצריך לשים לב לזה בהרשמה.

When

מועדי בחינות ומועדי קורס פסיכומטרי בזינוק

תאריך בחינה: 2-3.9.24

מועד אחרון לבקשת הקלות (התאמות): 10.7.24

מועד תחילת קורס: יוני 24

תאריך בחינה: 27,29.12.24

מועד אחרון לבקשת הקלות (התאמות): 6.11.24

מועד תחילת קורס: אוקטובר 24

תאריך בחינה: אפריל 25

מועד אחרון לבקשת הקלות (התאמות): פברואר 25

מועד תחילת קורס: ינואר 25

תאריך בחינה: יולי 25

מועד אחרון לבקשת הקלות (התאמות): יוני 25

מועד תחילת קורס: אפריל 25

הרשמה נסגרה

סתיו

2024

תאריך התחלת קורס:
יוני 24
תאריך אחרון לבקשת הקלות:
10.7.24
תאריך בחינה:
2-3.9.24

קורס פתוח להרשמה!

אביב

2025

תאריך התחלת קורס:
ינואר 25
תאריך אחרון לבקשת הקלות:
פברואר 25
תאריך בחינה:
אפריל 25

קורס פתוח להרשמה!

קיץ

2025

תאריך התחלת קורס:
יוני 25
תאריך אחרון לבקשת הקלות:
פברואר 25
תאריך בחינה:
יולי 25

Video for you

זינוק פסיכומטרי בדרך שלך

What

מה מקבלים רק בזינוק?

התחייבות
להצלחה

הקורס היחידי בישראל שיכול להתחייב
ללוות אותך עד לציון היעד שלך - גבוה ככל שיהיה!

עזרה
בקבלת הקלות

רק בזינוק יש מחלקה ייחודית שעוזרת לך לקבל הקלות עם 89% אחוזי הצלחה למאובחנים

אתר תרגול ענק
עם פתרונות וידאו

כמעט לכל שאלה יש פתרון בוידאו עם שיטות גאוניות לזכירה של דרך העבודה

סביבת למידה
למקסימום יחס

כיתות עם מעט תלמידים
ויותר מפגשים מכל קורס אחר

סדנאות עבודה
מהבסיס

הקורס היחידי בו לומדים עם מדריך סדנאות בסיס בחשבון ובאנגלית

כלי מנטורינג
להצלחה בלמידה

קורס הפסיכומטרי היחידי שמשלב הדרכות מנטורינג ללמידה נכונה שתזניק לך את הציון

Student Stories

התלמידים שלנו

FAQ

שאלות ותשובות

קורס פסיכומטרי בזינוק אורך 3 חודשים וחצי במהלכם יש 3 מפגשים בשבוע עם הכיתה האורגנית ובמידת הצורך יש מפגשי חיזוק ותרגול באנגלית בכיתת זום.

קורס הפסיכומטרי הכי טוב הוא קורס הפסיכומטרי שהכי מתאים לך. אנשים שונים לומדים באופן שונה. ישנן דרכים לבדוק איזה קורס פסיכומטרי מתאים לך, כל מכון פסיכומטרי יטען שהוא קורס הפסיכומטרי הכי טוב, ראו בנקודה הבאה איך לבדוק את זה בעצמכם.

הבחירה של קורס פסיכומטרי מתאים צריכה להיות מונעת לאחר מענה על שתי השאלות הבאות: האם הכל הלך לי בקלות באנגלית, מתמטיקה ולשון בתיכון? אם כן, כמעט כל קורס יתאים לך. אם התשובה היא לא, לגבי אחד הנושאים, אז חשוב למצוא קורס ששם דגש על סדנאות בסיס בכל נושא כדי שתוכל\י להתחיל את הקורס ללא צבירת פער, ושהקורס מאפשר גישה אחד על אחד עם המדריך\ה ושהלמידה היא בכיתה קטנה.

השאלה השניה היא: האם היה לך קל ללמוד לבד בבית לבחינות הבגרות ולעשות שיעורי בית באופן שוטף בממהלך התיכון? אם התשובה היא כן, אז כמעט כל קורס פסיכומטרי יתאים לך. אם התשובה היא לא ממש, אז חשוב לבחור קורס ששם דגש על הקניית מיומנויות למידה כמו ניהול זמן ושיטות זכירה, ודבר נוסף לבדוק האם יש עזרה בוידאו למשך הלמידה בבית. מעבר לכך נשמח לענות על כל שאלה שיש לך בנושא!מי לא היה רוצה ללמוד בכיתה שבה יש מעט תלמידים ולמדריך יש זמן לדייק אותו בכל תחומי הבחינה? אז למה לך בעצם לא לאפשר לעצמך סביבת למידה כזאת בלמידה לקראת הבחינה הפסיכומטרית – שהיא הבחינה החשובה ביותר לעתיד המקצועי שלך… סביבת הלימוד המותאמת של זינוק מאפשרת לך ללמוד בקבוצה קטנה, לקבל ים של זמן מהמדריך שלך, ולקבל מהמדריך שלך עזרה בזמן אמת בכל מה שיאתגר אותך בלמידה, לצד כלים מעולם המנטורינג ופתרונות בהתאמה אישית שיהפכו את קורס הפסיכומטרי שלך לחווית הצלחה גם בבחינה הפסיכומטרית וגם בהמשך בלימודים שלך באוניברסיטה.

אנחנו מאמינים שהצלחה היא מצב תודעתי שצריך לתרגל ולהתרגל אליו, והיא חשובה לא פחות מהיעילות שלך בבחינה . אחת המטרות העיקריות שלנו בזינוק היא לייצר עבורך חווית הצלחה, כזו שנמשכת לאורך כל הקורס וגם לאחריו. לשם כך קורס הפסיכומטרי של זינוק בנוי באופן הדרגתי – החל בסדנאות בסיס בתחילת הקורס, ובהמשך החומר בנוי מ״ביסים״ ברמת קושי שעולה מתרגול לתרגול. שיטת הלימוד ההדרגתית מבטיחה לך את תחושת הצלחה שלך, ולנו כמדריכים היא מאפשרת לוודא את העבודה היעילה שלך כבר משלב הבסיס ולאורך כל הדרך. וכך אנחנו ״הורגים שתי ציפורים באבן אחת״ – גם דואגים למצב המנטלי שלך, וגם ליעילות העבודה שלך בבחינה הפסיכומטרית.

יש דברים שאפשר ללמוד רק מתוך חוויה. קורס הפסיכומטרי הוא ההזדמנות האחרונה שלך לפני האוניברסיטה ללמוד איך ללמוד. בין אם חווית הצלחה במבחנים בתיכון ויש לך חשש איך תראה תקופת המבחנים באוניברסיטה שבה הבחינות כולן מרוכזות בצורה צפופה, או בין אם יש לך הרגשה שכלים לניהול זמן ומוטיבציה יכולים לעזור לך, או אפילו כלים לעבודה נכונה עם זכרון או ריכוז – זמן הלמידה לפסיכומטרי זאת ההזדמנות האחרונה לפני שנכנסים לאוניברסיטה. לכן בחרנו בקורס הפסיכומטרי של זינוק לתת לך כלים מעולם המנטורינג שלא נותנים בשום קורס פסיכומטרי אחר – פשוט כי ככה הציון שלך בפסיכומטרי יהיה גבוה יותר, וחשוב מכך – כי ככה תהיה לך הצלחה לא רק בפסיכומטרי, אלא גם אחרי כן באוניברסיטה.

לאורך שני עשורים הפקנו מעל 7,000 סרטוני הסבר חכמים ומצחיקים שעוזרים לך בזמן תרגול הפסיכומטרי מחוץ לכיתה. מבחינתנו אם כבר יש שאלה שיש לך בה צורך בעזרה – אז זאת ההזדמנות לעשות איתך חזרה על הנושא כולו וגם להטמיע אצלך את דרך העבודה בצורה שפשוט תקפוץ לך לראש בפעם הבאה שיהיה לך צורך להתמודד עם שאלה דומה. הסרטונים נגישים מאוד ומותאמים לספרים המותאמים של זינוק.

נושא ההקלות בפסיכומטרי יכול להיות המפתח שלך להצלחה בפסיכומטרי אם היו לך הקלות בבחינות הבגרות. גם אם היו לך הקלות בבגרות ולא כל כך השתמשת בהן, חשוב מאוד לבדוק את הזכאות שלך להקלות בפסיכומטרי. זינוק הוא המכון היחידי שבו יש מחלקה יעודית שעוזרת לך בתהליך של קבלת ההקלות. בזכות המחלקה 85% מהתלמידים שקיבלו הקלות בבגרות מקבלים בזינוק הקלות בפסיכומטרי – לעומת 10%-15% הממוצע הארצי. לקריאה נוספת על מחלקת ההקלות של זינוק

מעוניינים לשמוע עוד על קורס פסיכומטרי עם התחייבות להצלחה?


השאירו את הפרטים ונחזור אליכם!

רוצים לקבל עוד מידע
על הקורסים של זינוק?

תשאירו פרטים ויועץ שלנו יחזור אליכם במהירות הזינוק!

דילוג לתוכן