קורס פסיכומטרי טיוטא אלמנטור - זינוק

Psy-course

קיבלתם הקלות בבגרויות? אז כדאי מאוד שתשמעו על הקורס של זינוק

It's all about you

אז מה בעצם זינוק נותנים לי?

זינוק נותנים לך קורס פסיכומטרי מותאם וגם מחלקה שעוזרת לקבל הקלות !

רוב התלמידים לא יודעים את זה, אבל אפשר לקבל הקלות בפסיכומטרי! זה יכול להיות הארכת זמן, או מחשבון, ואפילו הקראה באנגלית! העניין הוא שממש קשה לקבל את ההקלות אם מנסים לבד. וגם אם כבר קיבלת את ההקלות – אז חייבים קורס פסיכומטרי מותאם שיודע ללמד אותך איך לעבוד עם ההקלות שקיבלת.

אז מה בעצם יש בזינוק?

  1. מחלקה שעוזרת לך לקבל הקלות.
  2. קורס מותאם שבו יש כיתה קטנה, מפגשי תרגול שיעורי בית כחלק מהקורס, שיטת לימוד מותאמת ומיוחדת.
  3. וגם – סרטוני הסבר וסרטוני פתרון כמעט לכל שאלות הבחינה – כי אם קיבלת הקלות בבגרויות כנראה שללמוד בזמן ובקצב שלך זה  משהו שיזניק לך ממש את הציון!

When

מועדי בחינה

ישנם 4 מועדי בחינה פסיכומטרית בשנה - לכולם ניתן לגשת עם הקלות!

מועד הבחינה ???

מועד התחלת קורס זינוק ???

מועד הבחינה ???

מועד התחלת קורס זינוק ???

מועד הבחינה ???

מועד התחלת קורס זינוק ???

מועד הבחינה ???

מועד התחלת קורס זינוק ???

All in one

מה כולל קורס הפסיכומטרי של זינוק?

אתר התרגול של זינוק כולל שלושה מסלולים לבחירה, התוכן הפתוח לשימוש הוא על פי המסלול הנבחר

הסברי וידאו לכל נושא

באתר התרגול פסיכומטרי של מאות סרטונים עם הסברים לכל אחד מחלקי הבחינה

שיטת לימוד מותאמת

סדנאות בסיס, תרגול שעורי בית מובנה כחלק מהקורס, סדנאות לניהול זמן, עבודה בלחץ, שימור מוטיבציה ועוד ועוד...

כיתות קטנות במיוחד

כדי לתת לך את תשומת הלב שתביא אותך לציון המקסימלי שלך

Our videos

במה שונה השיטה של זינוק?

סרטונים מאתר זינוק לדוגמה:

שאלה אלגברית פרק כמותי

בעיה מילולית מפרק כמותי

שאלת סידורים מפרק מילולי

אנלוגיות מפרק מילולי

השלמת משפטים מפרק אנגלית

אוצר מילים מפרק אנגלית

Talking About Us

מה מספרים התלמידים שלנו?

אריאל חסנוב
אריאל חסנוב
@idf_superman
קרא עוד
בהתחלה הייתי חשדן כי אבא שלי תמיד אומר שאין מתנות חינם, אבל וואלה - האתר הזה פשוט מעולה ובאמת שיש מלא סרטונים בחינם שפתוחים לכולם בלי תשלום. יש סדנאות בתשלום שלא הייתי צריך ובסכ״ה אני ממש מרוצה. תודה רבה זינוק, יצאתם אלופים
דרור מעתוק
דרור מעתוק
@drorky
קרא עוד
החלטתי ללמוד בחינם בקורס של המדינה. אבל אז גיליתי שצריך לקנות ספרים ובספרים אין לי שום הסברים - רק פתרונות של שאלות. האתר של זינוק הציל אותי, ובמיוחד הסדנאות (שהיו בתשלום) והקפיצו לי את הציון
ליאת שטרסברג
ליאת שטרסברג
@liat_shtrasberg
קרא עוד
אני רוצה להודות לזינוק על משהו שהוא מבחינתי ממש לא ברור מאליו - הם פתחו את החומרים שלהם, ואת הסרטונים לכולם. אני למדתי במכון אחר וזה ממש הציל אותי, כי איפה שלמדתי לא ידעו איך להסביר לי דברים בצורה שאני באמת יכולה להבין. לקחתי גם סדנא אחת בזינוק בתשלום והיא הייתה מעולה. אבל באופן כללי הם באמת נותנים מלא ידע בחינם. אני ממש הולכת להמליץ על המקום הזה לכל מי שאני מכירה וצריך פסיכומטרי. כל הכבוד ותודה!
אליעד מתן
אליעד מתן
@eliadmatan
קרא עוד
בדרך כלל אני ממש לא רושם ביקורות, אבל לא יכולתי שלא להיענות לבקשה של מיכל האלופה מזינוק שדיברה איתי אחרי שסיימתי להשתמש באתר של זינוק. האתר היה בחינם! ויש מלא מלא סרטונים מעולים! גם לקחתי שתי סדנאות בתשלום שהיו הכי שוות את הכסף! תודה רבה!
ליטל כהן
ליטל כהן
@lilbird11
קרא עוד
הלוואי וזינוק יעשו משהו כזה גם לאוןניברסיטה. התחלתי באתר החינמי ומהר מאוד קלטתי שמדובר פה בדבר הכי טוב שיצא לי לפגוש מבחינת לימודים בחיים. לקחתי את כל הסדנאות חוץ מהאנגלית והן היו ממש מעולות ושוות כל אגורה. מומלץ מאוד!
הקודם
הבא

רוצים לראות את התלמידים שלנו מספרים על הקורס ועל הלימודים באוניברסיטה?

נגן וידאו

Let's ask questions

שאלות נפוצות

לגבי הקורס ובכלל...

אם קיבלת הקלות בבגרויות אז יש לך סיכוי. גם אם לא קיבלת הקלות ואתה חושב שמגיעות לך, אז זה משהו שאנחנו ממליצים לך לבדוק. בכל מקרה, ממש חשוב להיעזר בנו כי בלי העזרה של המחלקה הסיכוי לקבל הקלות הוא כ-1 ל-10 תלמידים. עם העזרה של המחלקה כמעט 9 מתוך 10 תלמידים מקבלים הקלות.

את ההקלות לפסיכומטרי נותן גוף שנקרא ״המרכז הארצי לבחינות והערכה״. זהו גוף נפרד ממשרד החינוך שנותן את ההקלות בבגרויות. באופן כללי הרבה יותר קשה לקבל את ההקלות בפסיכומטרי מאשר בבגרויות. בדיוק בשביל זה הקמנו את מחלקת ההקלות של זינוק שעוזרת לך בכל התהליך של הבקשה והקבלה של ההקלות.

לא. את/ה לא חייבים את הקורס של זינוק. אבל מאוד מומלץ לך לשקול להיעזר בנו. באופן כללי יש קורסים מצוינים במרבית המכונים לפסיכומטרי. הבעיה היא שהם לא מותאמים לתלמידים שמקבלים הקלות, ובעצם הם גם לא כל כך מותאמים למי מי שיש לו מיומנויות למידה ספציפיות שבהן הוא מתקשה כתוצאה מלקות למידה או הפרעת קשב.

הקורס של זינוק לפיסכומטרי משלב בין מחלקה שעוזרת לתלמידים שלנו לקבל את ההקלות ובין קורס מותאם. קורס מותאם המשמעות שלו היא שלומדים בכיתה קטנה, בקורס שבו כחלק מהקורס משלבים מפגשים שבהם עושים שיעורי בית יחד עם מורה, יש שיטת לימוד מותאמת שזה אומר שיש סדנאות בסיס שבהם מוודאים את ההבנה בחומר גם בנושאים הבסיסיים ביותר, עובדים בצורה מובנית, משלבים סדנאות מיוחדות לניהול זמן, עבודה עם לחץ, שימור מוטיבציה, תרגול נכון ועוד, וחותמים את הכל בכמות סימולציות גדולה שמדמה את המבחן האמיתי עם ההקלות האמיתיות שקיבלת.

התלמידים של זינוק מקבלים בממוצע את הציונים הגבוהים ביותר בארץ לפסיכומטרי ביחס לכל מקום אחר. חשוב לציין שככל שרמת האינטליגנציה עולה, כך עולה גם השכיחות להפרעת קשב – כך שהתלמידים בזינוק הם עם אינטליגנציה גבוהה ביחס לשאר האוכלוסיה וזה משפיע על הציון, וגם שהרבה תלמידים שרוצים ללמוד רפואה מגיעים לזינוק וזה גם משפיע לטובה על הממוצע.

זינוק הוא מכון הכנה עם קורסים שמתקיימים בסניפים בכל רחבי הארץ – לרשימת הסניפים

? New here

חדשים בזינוק?

הנה כמה דברים ששווה להכיר

הסברי וידאו על איך לקבל הקלות

למי שקיבל הקלות בבגרויות יש סיכוי לקבל הקלות גם בפסיכומטרי. העניין הוא שלגוף שמעביר את הבחינה הפסיכומטרית יש דרישות שונות ומשונות. בסדרת הסרטונים הבאה תוכלו לראות איך כדאי לבקש את ההקלות. כמובן שאפשר גם פשוט להיעזר במחלקת ההקלות של זינוק שיכולה ללוות אתכם בכל התהליך.

למידע נוסף על הסברי וידאו איך לקבל הקלות

לחץ כאן

ספרי לימוד לפסיכומטרי

מתכננים ללמוד לבד ללא קורס? השילוב בין ספרי הלימוד של זינוק לאתר התרגול המשוגע שלנו יכול להיות אחלה פתרון עבורכם!

למידע נוסף על ספרי לימוד לפסיכומטרי

לחץ כאן

אתר תרגול פסיכומטרי שפתוח לכולם בחינם!

פתחנו את אתר התרגול המשוגע שלנו בחינם לכולם! באתר תוכלו למצוא סרטוני הסבר לכל חלקי הבחינה וגם מלא מלא שאלות לדוגמא עם פתרונות וידאו - הכל בחינם! בנוסף יש באתר סדנאות חיזוק והעשרה, סדנא לפטור מאנגלית וסדנאות נוספות שהן בתשלום.

למידע נוסף על אתר תרגול פסיכומטרי בחינם

לחץ כאן

קצבת ביטוח לאומי לסטודנטים

רוב התלמידים לא יודעים את זה, אבל אם היו לכם הקלות בבגרויות, או ממספר סיבות נוספות אחרות - תוכלו לקבל קצבת סטודנטים חודשית מביטוח לאומי, וגם מימון מלא לשכר הלימוד ועוד מלא הטבות נוספות שחשוב שתכירו!

למידע נוסף על קצבת ביטוח לאומי לסטודנטים

לחץ כאן

קורס פסיכומטרי בגישה אחרת

דילוג לתוכן