פסיכומטרי ללקויי למידה - זינוק

פסיכומטרי ללקויי למידה

מבחן פסיכומטרי ללקויי למידה הוא מבחן עם הקלות שנועדו במיוחד עבורכם!

המבחן הפסיכומטרי סובל מיחסי ציבור לא טובים. נוהגים להחשיב אותו למבחן מאיים,מתיש, ארוך וסיזיפי.  רוב האנשים שניגשים להיבחן במבחן זה דואגים ממנו מאד. הם לומדים, מקדישים ומתכוננים לקראתו זמן רב. יש אנשים אשר מעדיפים לא לגשת אליו מלכתחילה והם עושים כל שניתן כדי לשפר את ממוצע ציון הבגרות שלהם או לחלופין הולכים ללמוד במסגרת של לימודים אשר אליה תנאי הקבלה לא דורשים ציון בחינה פסיכומטרית.

המבחן הפסיכומטרי מורכב ומאיים על הרבה בני אדם, אך עבור מי מבינכם אשר לוקה בליקוי למידה, מוגבלות פיסית ובעיה של קשב וריכוז הוא מסובך בהרבה יותר.

מה טומן בחובו פסיכומטרי ללקויי למידה?

לפסיכומטרי ללקויי למידה ניתנות מגוון הקלות.

אומנם, מבחן פסיכומטרי ללקויי למידה דומה למבחן פסיכומטרי סטנדרטי, אבל הוא ייתן בידכם להיבחן במבחן בתנאים אשר הם שונים מן התנאים של מבחן פסיכומטרי קלאסי.

פסיכומטרי ללקויי למידה יעניק לכם מגוון רב של הקלות, אשר תואמות את הצרכים שלכם, כמו למשל – הפסקה מועטה בין הפרקים, הארכה של זמן, מבחן על ידי המחשב, צורה מוגדלת של האותיות וכיוצא בזה.

יש כאלו אשר קיבלו הקלות מסוימות במוסד החינוכי אשר בו למדו אולם הם לא יקבלו באופן אוטומטי את אותן הקלות במבחן הפסיכומטרי. למעשה, רק מעט מהם יהיו זכאים לכך שיוענקו להם אותן הקלות. על מנת שכן תקבלו הקלות במהלך המבחן הפסיכומטרי, יש להגיש בקשה באמצעות ועדה ייחודית של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. את הבקשה שלכם עבור הקלות אלה עליכם לגבות באמצעות כל מיני מסמכים שיתבקשו על ידי וועדה ייחודית של המרכז הארצי לבחינות והערכה יחד עם כל ההיתרים והאישורים הנדרשים.

 

כיצד ללמוד לקראת פסיכומטרי ללקויי למידה?

סדר והכנה של לוח הזמנים משמעותי ביותר עבור כל מי מבינכם אשר עשוי ללמוד לקראת מבחן פסיכומטרי, אך בפרט עבור מבחן פסיכומטרי ללקויי למידה, בשל הפרעות קשב וריכוז או בשל ליקוי למידה. עבור מי שלוקה בקשב וריכוז, כדאי לו כי יישב בשורות הראשונות של הכיתה שלו ועבור מי מבינכם אשר קיים לו הקושי להעתיק את אשר נכתב על גבי הלוח בכיתה, כדאי לכם להעתיק אך ורק את הכותרות ולעסוק בהאזנה למהלך השיעור ואת שאר החומר להשלים מאת החברים לכיתה.

בסרטון הבא המדריכים שלנו מסבירים איך זה עובד:

מה הם מועדי הבחינות שנקבעו עבור פסיכומטרי ללקויי למידה?

בשנים עברו, לא כל מבחן פסיכומטרי שהתקיים היה מותאם ללקויי למידה ומי שהיה צריך להיבחן במבחן פסיכומטרי ללקויי למידה נאלץ להתאים את עצמו אל הזמנים בהם הוא התקיים, דבר שהסב נזק בבחירה של הזכאים להקלות. מאז הרפורמה שהתבצעה על ידי המרכז הארצי לבחינות ולהערכה נקבע כי בעלי זכאות של פסיכומטרי ללקויי למידה יוכלו להיבחן בכל אחד מן הזמנים. חשוב כי טרם אתם ניגשים למבחן, עליכם להירשם ולפרט את מגוון ההקלות במועד המתאים, וזאת על מנת שיוכלו להיערך כהלכה ולהעניק בידכם את כל ההקלות להן אתם נזקקים.

 

אז מה היתרונות של לימוד בזינוק?

85% מקבלים פסיכומטרי עם הקלות

85% מהתלמידים שלנו מקבלים הקלות | מחלקת הקלות ייעודית שתעזור לכם לקבל הקלות בפסיכומטרי

מורים מעולים ושיטת לימוד מותאמת

מורים ושיטת לימוד | המותאמים במיוחד לזכאים ולהקלות בפסיכומטרי

פסיכומטרי עם הקלות וקצבה מביטוח לאומי

עזרה בקבלת קצבה בביטוח לאומי | לה זכאים מאובחני לקויות למידה או הפרעת קשב וריכוז

מפגשים מעולים לפסיכומטרי עם הקלות

יותר מפגשים | וגם מפגשי אונליין ומערך וידאו משוגע!

מערך מנטורינג מותאם

מערך מנטורינג | למי שרוצה ללמוד איך ללמוד

פסיכומטרי מותאם עם כיתות קטנות

כיתות פיציות | מה שאומר יחס אישי יותר

מה מספרים תלמידים שלנו שכבר סיימו ללמוד והם עכשיו באוניברסיטה?

תלמידים שלנו אומרים שהבחירה שעשו ללמוד בזינוק הייתה הדבר הכי טוב שקרה להם, ושרק כשהם נכנסו לאוניברסיטה הם הבינו שבעצם הקטע בזינוק הוא לא רק להשיג לתלמידים הקלות, ולהביא אותם לציון גבוה. הקטע בזינוק הוא לתת לכם כלים שישרתו אתכם בהמשך לכל תהליך למידה, כדי שבאוניברסיטה לא תהיו ״פוטנציאל לא ממומש״

קחו לדוגמא את דרור – תלמידת זינוק משנת 2012 שקיבלה בפסיכומטרי 704 והתקבלה ללימודי הנדסת מכונות באוניברסיטת בן גוריון. דרור מאובחנת מגיל צעיר עם ADHD – הפרעת קשב וריכוז והיא מספרת שמעבר לציון הגבוה היא קיבלה בזינוק כלים שעזרו לה להפגיז בתואר.

הנה סרטון של דרור מסיום הלימודים:

 

רוצים גם להיות תלמידים לשעבר של זינוק? צרו קשר!

 

לסיכום, פסיכומטרי ללקויי למידה יוכל לשפר את הציונים שלכם פלאים. זקוקים להקלות? פנו אלינו עכשיו

 
 

 

 

מאמרים נוספים בנושא בפסיכומטרי ללקויי למידה

מהו מבחן פסיכומטרי לליקויי למידה

מהו מבחן פסיכומטרי לליקויי למידה בישראל ישנם רבים בעלי לקות למידה. לקות למידה מוגדרת כקושי ברכישת מיומנויות בסיסיות על רקע נוירולוגי. קיימים ליקויי למידה בגלל

קרא עוד »

קורס פסיכומטרי – מידע חשוב

כיום קיימים מספר קורסים של פסיכומטרי, אבל אין תדעו כי מדובר בקורס הטוב ביותר. במסגרת הכתבה בחנו פרמטרים שונים הבודקים מהו קורס פסיכומטרי מקצועי.   היקף

קרא עוד »

מהו פסיכומטרי לליקויי למידה

ניתנות הקלות לציבור הלוקים בלקות למידה  אנשים הסובלים מלקות למידה ומעוניינים לגשת למבחן פסיכומטרי זכאים לגשת למבחן ולקבל הקלות. במסגרת מבחן הפסיכומטרי ניתנות הקלות לציבור

קרא עוד »

יותר מפגשי פסיכומטרי

מסתבר שמרבית קורסי הפסיכומטרי קבעו את מספר המפגשים שלהם בקורס כך שיוכלו להתאים מבחינת לוח הזמנים השנתי שלהם לכמות כיתות הלימוד שיש ברשותם – משמעות

קרא עוד »

קורס פסיכומטרי בגישה אחרת

דילוג לתוכן