הסיפור של זינוק - זינוק

הסיפור של זינוק

קרה לכם שפגשתם בן אדם והרגשתם שהוא פשוט עושה בחיים את מה שהוא אמור לעשות? המטרה שלנו היא לעזור לכם להגיע בדיוק למקום הזה.

גילינו שבדרך לשם צריך ברוב המקרים פסיכומטרי ואנחנו כאן כדי לעזור לכם להגיע לציון שאתם צריכים וגם לעבור אותו. אבל מבחינתנו זה ממש לא מסתכם רק בציון פסיכומטרי, כי בשביל להצליח בחיים יש המון מיומנויות שצריך להיות נינג׳ות בכולן וגילינו שהזמן של הפסיכומטרי הוא ה-זמן לעשות סדר בבלאגן, להתחיל לסגור פערים שבוודאי הצטברו אצלכם, ובעיקר לעזור לכם להגיע למקום שבו אחרי שהקורס נגמר אתם יודעים איך להמשיך הלאה את ההתפתחות בדרך לחלום שלכם בעצמכם ובלי העזרה שלנו.

באנו גם ללמד אתכם איך ללמוד. לא רק לקבל ציונים טובים, אלא ללמוד איך ללמוד באמת. וזה נראה לנו חשוב במיוחד כי העולם עובר הרבה שינויים, וכבר היום ברור שבכל מקצוע שבו תבחרו הלימודים לא יסתיימו ביום שבו תתחילו עבודה אלא ימשיכו עד הפנסיה ובטח גם אחריה. והלמידה היא לא רק בעבודה, כי עם הנגישות של המידע שממשיכה ומתפתחת בכל תחום בחיים שלנו, הלמידה הופכת להיות צורך שמקיף אותנו מכל מקום. 

אז הפסיכומטרי זאת המטרה הראשונה שלנו, ולעזור לכם לקבל ציון גבוה זאת כבר מטרה שגורמת לנו לקום בבוקר לעבודה עם חיוך גדול. אבל בזינוק יש את הערך המוסף הזה כשאנחנו נזכרים שמעבר לציון הגבוה אנחנו בעצם עוזרים לכם לעלות באמת על נתיב שבו תוכלו להגשים את מי שאתם בחיים ואז זה נהיה הרבה יותר מחיוך על הבוקר והופך לתחושה של שליחות שמציפה אותנו לכל היום וגורמת לנו תמיד לעשות את הכי טוב שלנו ואז את העוד קצת מעבר כדי שזה באמת יצליח ובגדול.

רוצים שנבדוק לכם זכאות להקלות בפסיכומטרי? צרו קשר!

בזינוק 85% מהתלמידים מקבלים הקלות בפסיכומטרי!

רק בזינוק יש מחלקת הקלות!

בזינוק ממוצע הציונים גבוה ב-134 נקודות מהממוצע הארצי!

רק בזינוק בסיום הקורס מסייעים לתלמידים ב: קצבת ביטוח לאומי, הכוון לימודי וקורסים אקדמיים!

רוצים לדבר איתנו? צרו קשר!

למידע על קורס הפסיכומטרי של זינוק

למידע על מחלקת ההקלות בפסיכומטרי של זינוק

למידע על ייעוץ לקבלת קצבת סטודנטים של ביטוח לאומי

למידע על הכוון לימודי תעסוקתי של זינוק

למידע על הסניפים של זינוק

 

 

קורס פסיכומטרי בגישה אחרת

Skip to content