טיפים לראיון עבודה ג' | מרכז זינוק לפסיכומטרי

טיפים לראיון עבודה ג'

טיפים לראיון עבודה ג'

טיפים לראיונות עבודה:
לאימפולסיביים שבינינו – במידה והמראיין איחר אל תשפטו אותו ישר ותחליטו שהראיון הזה אבוד. התעלו על עצמכם, אתם אלה שצריכים את העבודה.
אם המראיין מחמיץ פנים או רציני, אל תתנתקו ישר ותחשבו "טוב, זה לא הטיפוס שיבין אותי אני מוותר/ת". הרבה פעמים מראיינים עוטים על עצמם ארשת מסוימת בראיון בדיוק כדי לראות איך תתמודדו עם המצב. לחילופין, אם הוא חברותי מאוד ופתוח מרו אתם על הגבולות ואל תרגישו נוח מדי לספר ולגלוש לדבר על פרטים אישיים. זה לא הזמן ולא המקום, זה עדיין ראיון עבודה.
דבר חשוב נוסף – תנו לו לשאול את השאלות במלואן. הרבה פעמים אנחנו עלולים לחשוב שאנחנו יודעים מה הולכים לשאול אותנו, אבל חשוב לתת למראיין את הכבוד, היחס והנימוס הנדרשים, גם את היחס שלכם הוא בודק, לא רק את תוכן התשובות. יתכן גם שתישאלו שאלות שלא חשבתם עליהן מראש. נסו להתמקד, תכננו את התשובה שלכם ואם לא הבנתם את השאלה אל תהססו לבקש שיבהיר את כוונתו, זה לגיטימי ואין סיבה להילחץ מזה.
נסו לדבר בקול רגוע, בקצב בינוני, לשמור על קשר עין. היו קשובים לשאלות ונסו להבין מה הוא בעצם רוצה לדעת? נסו להישאר ממוקדים בתשובותיכם.

בהצלחה!!!

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

צור קשר

הצטרפו
אלינו