טיפים לראיון עבודה ב' | מרכז זינוק לפסיכומטרי

טיפים לראיון עבודה ב'

טיפים לראיון עבודה ב'

אחרי שתיקחו נשימה עמוקה ותיזכרו בהצלחות שלכם, יש כמה דברים פרקטיים שאם תקפידו עליהם יתכן ותרגישו בטוחים יותר לקראת הראיון:

1 – שעת הראיון – עדיף שתקבעו את שעת הראיון בשעה שאתם יודעים שאתם במיטבכם, ככל הניתן. אם אתה לא יודעים מהי שעת השיא שלכם נסו לבדוק לאורך שבוע באיזו שעה של היום אתם מרגישים יותר עירניים.
2 – היכרות מקדימה עם מיקום הראיון – לרבים מבעלי הפרעות הקשב יש בעיה של תפיסת המרחב, לכן מומלץ להגיע יום קודם למקום בו הראיון אמור להתקיים, כדי להבין איך להגיע למקום בלי בעיות. אם תאחרו לראיון זה יעשה על המראיינ/ת רושם רע, לכן שווה ההשקעה הקטנה הזאת. בנוסף, בדקו כמה זמן לקח לכם להגיע, כדי שתדעו להתארגן בהתאם ביום הראיון.
3 – הקדימו – מומלץ להגיע חצי שעה לפני הראיון ואפילו לבקש מחבר להתקשר אליכם ולוודא שאתם זוכרים, שהתארגנתם כראוי, שקמתם טוב וכו'… לעיתים בגלל לחץ יש נטיה להתבלבל ולהסתבך, היעזרו בחבר טוב כמו גם בהיכרות שלכם את עצמכם כדי לפעול בצורה היעילה ביותר.

ושאלת השאלות – האם לקחת ריטלין?
ובכן, אם אתם רגילים לריטלין, ומודעים להשפעות של הכדור עליכם, אין סיבה שלא להשתמש בו. אם לא לקחתם עד היום ריטלין, ראיון עבודה זה לא המקום לנסות לבחון בו את התגובות שלכם לכדור.

בהצלחה!!!

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

צור קשר

הצטרפו
אלינו