טיפים לראיון עבודה א' | מרכז זינוק לפסיכומטרי

טיפים לראיון עבודה א'

טיפים לראיון עבודה א'

ראיון עבודה מאוד מלחיץ כל אדם. לחץ מגביר את הסימפטומים של בעלי הפרעות קשב, ולכן כמו שהתכוננות למבחן יכולה להיות מרגיעה, כך צריך גם להתכונן לראיון עבודה. הטיפ המרכזי, במיוחד לבעלי הפרעות קשב וריכוז, הוא להתכונן לשאלות הנפוצות בראיונות.
בכל אתר אינרטנט אפשר למצוא שאלות נפוצות שנוהגים לשאול בראיונות, לעבור עליהן, ולנסות לענות עליהן עם עצמכם. לאחר מכן, נסו להוציא את העיקר מהתשובה שלכם, ואפילו תנו למישהו לקרוא את מה שכתבתם כדי לקבל איזשהו פידבק על התשובה. לאחר מכן, מומלץ לערוך סימולציה של ראיון עם אדם קרוב. נסו לשים לב לשפת הגוף שלכם, לקשר העין שאתם יוצרים, לטון הדיבור. סימולציה יכולה לעזור לכם להשתפשף ולשלוף את התשובות בראיון הרבה יותר מהר ובצורה הרבה יותר מוצלחת ומרגיעה.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

צור קשר

הצטרפו
אלינו