טיפים לצעירים בשוק העבודה | מרכז זינוק לפסיכומטרי

טיפים לצעירים בשוק העבודה

טיפים לצעירים בשוק העבודה
מה אנחנו אוהבים לעשות?

כדי להבין איך להשתלב בשוק העבודה אנו צריכים לשאול את עצמנו מספר שאלות. ראשית, מה אנחנו אוהבים לעשות? מה מעניין אותנו? לעבוד עם מכשירים וחפצים? לעבוד עם בני אדם? שנית, אנחנו צריכים לברר עם עצמנו אילו ערכים אנחנו רוצים לקדם? מה תהיה המשמעות של עבודתנו? האם אנחנו רוצים לקדם צדק חברתי? רוצים לעשות הרבה כסף בזמן קצר? שלישית, אחרי שהבנו מה הכיוון חשוב ביותר לשאול את עצמנו – מה קל לי לעשות ומה קשה לי? איפה המגבלות שלי? איפה אפשר לבטא את היתרונות שלי? ובנוסף, מומלץ לפנות לייעוץ תעסוקתי, שכן לא כל אחד מצליח לענות לעצמו על כל השאלות הללו ולמצוא לבד את התשובות. לאחר שנמצא מקצוע מעניין חשוב מאוד לחקור אודותיו באינטרנט או דרך חברים, ואפשר אפילו למצוא אדם העוסק באותו מקצוע ולצפות ביום עבודה שלו כדי לראות אם יהיה לי מעניין לעסוק באותו התחום.

 

מרכז זינוק מקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית לתלמידים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז. מכיוון שאנחנו יודעים שתלמיד שחווה קשיי למידה זקוק לסיוע בלמידת החומר גם מעבר לשיעור, אנחנו מביאים את השיעור למחשבים ולסמארטפונים שלהם. בקיצור ממש, אנחנו מקבלים שאלות מהתלמידים ומייצרים מהם סרטוני תרגול פסיכומטרי.

עשינו כל כך הרבה עבודה שחשבנו שחבל יהיה אם לא נשתף!

אם חפץ ליבכם בבחינות פסיכומטרי משנים קודמות ופתרונות מפורטים ומצחיקים להן  – לחצו כאן.

אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה כמותית לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול בחשיבה מילולית  לחצו כאן.
אם חפץ ליבכם בסרטוני תרגול באנגלית לחצו כאן.

אנו גם מסייעים לתלמידים שלנו לקבל הקלות בפסיכומטרי, לדוגמא מחשבון, הארכת זמן, הפסקות, כיתה מצומצמת, בחינה ממוחשבת וכו' – אם אתם רוצים לבדוק זכאות או לקבל כמה טיפים לחצו כאן

.אם ברצונכם ללמוד יותר על לקויות למידה או על הפרעת קשב וריכוז לחצו כאן.

צור קשר

הצטרפו
אלינו