קורסים מקצועיים | מרכז זינוק לפסיכומטרי

קורסים מקצועיים

קורסים מקצועיים במגוון תחומים של ״מרכז זינוק״ ונחשבים לקורסים המקצועיים המובילים בארץ על פי מדדים של שביעות רצון והצלחה בבחינות המקצועיות ובעבודה.

קהל היעד לקורסים המקצועיים הוא:

 • תלמידים אשר עברו בעבר אבחון לקויות למידה או אבחון להפרעות קשב וריכוז.
 • תלמידים שעשו 3 יחידות במתמטיקה או פחות
 • תלמידים שקיבלו “הקלות” בבחינות הבגרות
 • תלמידים אשר מעוניינים לעבור אבחון לקויות למידה, או אבחון הפרעות קשב וריכוז לקראת הלימודים.
 • תלמידים אשר מרגישים שהם צריכים כיתה קטנה יותר ויותר זמן תרגול ממה שיש בקורסים אחרים.

אז מה בעצם מייחד את הקורסים של זינוק משאר הקורסים המקצועיים שיש בשוק?

 1. כיתות קטנות – לעומת קורסים אחרים בהם הכיתות יכולות להיות גם של 45 תלמידים, ב״מרכז זינוק״ יש כיתות קטנות של 9-18 תלמידים!
 2. יותר מפגשים – לעומת מקומות אחרים, בקורסים של ״מרכז זינוק״ יש הרבה יותר מפגשים מבקורסים אחרים!
 3. מורים ושיטות לימוד המותאמים למי שעבר אבחון – לעומת קורסים אחרים בהם אין כלים מותאמים לתלמידים שעברו אבחון ומקבלים הקלות בפסיכומטרי, ואין הכשרה מתאימה למורים, בקורסים המקצועיים של “מרכז זינוק״ החומרים והמורים מותאמים מהבסיס לתלמידים אשר עברו אבחון לקויות למידה או אבחון הפרעות קשב וריכוז
 4.  פיתוח פתרונות יצירתיים תומכי למידה מותאמת – מחלקת הפיתוח של מרכז זינוק עובדת ימים כלילות, בכדי למצוא את פתרון הלמידה הבא. בינתיים פיתחנו: אתר זינוק לתלמידים, אתר זינוק למדריכים ולצוות ההדרכה ואלפי סרטונים שיעזרו לכם להצליח במקצוע שתבחרו!

רשימה חלקית של הקורסים המקצועיים המוצעים במרכז זינוק:

 1. קורסים בשוק ההון – קורסים מותאמים שמיועדים לכל אדם שמעוניין לרכוש ידע ומיומנות שיסייעו לו לייצר הכנסה נוספת. לשם כך יש ללמוד את הפרקטיקה של עולם ההשקעות ולהכיר את המוצרים הפיננסים הקיימים.
 2. קורס ייעוץ משכנתאות – כולנו מפחדים מהבנק, בטח לפני לקיחת הלוואה, שלא נדבר על משכנתא! יש הרבה קרטריונים שצריך לקחת בחשבון לפני שלוקחים משכנתא בינהם סוג ההצמדה, תקופה ההחזר, לוח סילוקין וכו. יועצי משכנתאות בקיאים בפרטים ובכל המסלולים הקיימים בכל הבנקים ויכולים לסייע ללווה הרבה מאוד כסף. קורס יועצי משכנתאות הוא קורס יוקרתי אחריו ניתן להתחיל לעבוד בתחום.
 3. קורס מותאם להנהלת חשבונות וחשבות שכר – אם ברצונכם להיות מנהלי חשבונות יש לכם אפשרות לגשת ישירות למסלול המשולב: הנהלת חשבונות + חשבות שכר בכיר יביא אתכם להיות מבוקשים מאוד בתחום זה. חשבי השכר אחראים על שכר העובדים בארגון. על כן כמעט בכל עסק וארגון תמצאו חשבי שכר, בין אם בשוק הפרטי ובין אם במגזר הציבורי.
 4. וניהול רשתות ופיתוח אפליקציות – מדובר בתחום לא פשוט ללימוד גם לאנשים בלי הקלות אבל במרכז זינוק פיתחנו שיטה ייחודית ללימוד בדרך מותאמת אישית ובקצב שלכם. משובר בתחום מבוקש ורווחי במיוחד עם אפשרויות קידום.
 5. מסחר באייביי ובאמזון – תלמדו לפתוח ולנהל חנויות באינטרנט שעובדות בזמן שאתם ישנים ומוכרות לקונים מכל העולם מוצרים של אחרים.
 6. השקעות נדל”ן – הדרך לעשות כסף בלי כסף! במרכז זינוק תלמדו כיצד להשקיע בנדל”ן מבלי להביא שקל מהבית ואז תוכלו לבחור מבין השניים: להרוויח הכנסה פאסיבית משכירות או למכור ברווח גדול.

רוצה לדעת עוד על קורס הפסיכומטרי ״פסיכומטרי עם הקלות״ של ״מרכז זינוק? צור קשר עכשיו!

צור קשר